Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як прописати дитину у будинок з трьома власниками?

1
11:45, 18.06.2019
Як прописати дитину у будинок з трьома власниками?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Згідно договору - дарування є власницею 59/100 частини житлового будинку у м. Острог вул. Волгіній (теперішній Малиновського) б. 18. У моєму паспорті прописка: б.18, кв.2. У договорі- даруванні не вказано номер квартири. Сусіди:хазяйка кв. 1 - принципово не піде у ЦНАП з вредності, хазяїн кв. №3 помер, а сподкоємиця проживає в Росії і приїде лише восени. Мою дитини відмовляються прописува, а отже і - виписати. Без виписки їй не підпишуть обхідний і не дадуть диплом. Без диплому постає питання звільнення з роботи та проблема із вступом на магістратуру. Який вихід?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:07, 18.06.2019
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У Вашому випадку мова йде про оформлення правовстановлюючих документів та питання реєстрації місця проживання на підставі договору дарування. Відповідно до статті 182 Цивільного кодексу України, право власності на нерухоме майно підлягає державній реєстрації. Якщо в договорі дарування не вказано номер квартири, це може створювати проблеми з ідентифікацією частини будинку, яка належить Вам.

Для вирішення питання з реєстрацією дитини, Вам необхідно:

1. **Звернення до нотаріуса або ЦНАП**: Варто звернутися до нотаріуса або Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) для уточнення можливості внесення змін або уточнень до договору дарування. Це може включати оформлення додаткової угоди або внесення змін до існуючого документа.

2. **Звернення до органів місцевого самоврядування**: Ви можете звернутися до місцевого органу влади з проханням про надання роз’яснень або допомоги в питаннях реєстрації місця проживання дитини. Згідно з Законом України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", реєстрація місця проживання здійснюється за згодою всіх співвласників житла, але у випадку відсутності такої згоди, питання може бути вирішене у судовому порядку.

3. **Судовий порядок**: Якщо сусіди відмовляються надавати згоду на реєстрацію, Ви можете звернутися до суду з позовом про визнання права користування житлом та реєстрацію місця проживання дитини відповідно до статті 379 Цивільного процесуального кодексу України.

4. **Юридична консультація**: Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста для отримання детальної консультації та допомоги у підготовці необхідних документів для суду або інших інстанцій.

Відсутність можливості зареєструвати дитину може мати серйозні наслідки, тому важливо діяти швидко та злагоджено для вирішення цієї ситуації.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Приватизация
10:28, 10.12.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы