Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!
Юридична Консультація по жилищному праву

Юридична Консультація з житлового права

Юридична консультація з житлового права ставить перед собою мету роз'яснити громадянам і нерезидентам Україні їх права та обов'язки щодо нерухомого майна. Таким чином юридична консультація допомагає зрозуміти суть тих чи інших дій з нерухомістю, коли з одного боку правової дії знаходиться об'єкт нерухомого майна, а з іншого — суб'єкт, який прямо або побічно відноситься до нерухомості, з третього ж боку — адміністративна влада, як посередник.

Розглянемо конкретну ситуацію на прикладі: є хтось, хто хоче отримати квартиру за своїм законним правом, гарантованим Конституцією України, проте жадібний чиновник, відповідальний за просування черги на житло всіляко перешкоджає отриманню заповітного ордера на квартиру, — такі дії явно потрапляють не тільки під заборону Житлового, а й Кримінального кодексу Україні, що обов'язково відзначать юристи нашого сайту, і що може бути сприйнято пересічним громадянином як норма поведінки відповідальної особи.

Але в подібних випадках не покладайтеся лише на власний досвід, так як в окремих випадках він може зіграти з Вами злий жарт, який загрожує численними помилками при вирішенні проблеми. А помилки, як відомо, завжди складніше «розсьорбувати». Якщо Ви зацікавлені в отриманні позитивного вирішення проблеми, Вам просто необхідно звернутися за допомогою кваліфікованого фахівця, який візьме всі труднощі вирішення Вашого питання на себе. Вам залишиться тільки одержати очікуваний результат.

Консультація юриста з житлового права допомагає вирішувати такі проблеми, як виселення з житлових приміщень, поліпшення житлових умов, приватизація, оренда і купівля-продаж нерухомості, дарування і спадщину нерухомого майна. Таким чином, звернувшись за безкоштовною консультацією юриста на нашому сайті, Ви отримаєте якісну, повну юридичну консультацію від професіоналів, які не раз вирішували проблеми, подібні до Вашої. Якщо ж Ви не хочете виносити на загальний огляд свої дані (які прямо або опосередковано вказують на Вас), то можете замовити платну консультацію юриста — її Ви отримаєте в мінімальний термін з максимально розгорнутою відповіддю за адекватну вартість!


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы