Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкова справа: як розподілити майно без завдання шкоди відносинам в сім'ї

1
14:15, 17.10.2024
Спадкова справа: як розподілити майно без завдання шкоди відносинам в сім'ї
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, Никита з Вышгороду, маю проблему із розподілом спадщини після смерті батька, яка викликала конфлікт у родині. Чи можна уникнути судового розгляду цієї справи? Яким чином забезпечити справедливий розподіл майна серед спадкоємців і запобігти подальшим суперечкам? Я шукаю адвоката з Вышгороду, який допоможе мені знайти вирішення цієї складної ситуації відповідно до чинного законодавства України.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:13, 17.10.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Уникнення судового розгляду у справі про розподіл спадщини можливе за умови досягнення згоди між усіма спадкоємцями. Для цього можна скористатися декількома підходами, які передбачені законодавством України.

По-перше, варто звернутися до нотаріуса, який відкрив спадкову справу, для оформлення договору про поділ спадщини. Відповідно до статті 1267 Цивільного кодексу України, спадкоємці можуть укласти між собою договір, в якому визначити, кому яке майно переходить. Такий договір має бути нотаріально засвідчений.

По-друге, можна скористатися медіацією. Це процес, у якому незалежний медіатор допомагає сторонам конфлікту досягти взаємоприйнятного рішення. Медіація може бути ефективним способом уникнення судового розгляду та збереження сімейних стосунків.

Також варто враховувати, що відповідно до статті 1223 Цивільного кодексу України, спадщина переходить до спадкоємців за законом або за заповітом. У разі відсутності заповіту майно ділиться між спадкоємцями першої черги у рівних частках.

З метою забезпечення справедливого розподілу майна, усім спадкоємцям слід брати участь у процесі обговорення та укладення договорів, а також враховувати особливості кожного конкретного випадку, наприклад, наявність неповнолітніх спадкоємців чи осіб, які мають право на обов'язкову частку (стаття 1241 Цивільного кодексу України).

Для консультації з приводу спадкових питань та складання необхідних документів рекомендовано звернутися до адвоката, який спеціалізується на спадковому праві. У Вишгороді можна знайти фахівців, які допоможуть вирішити цю проблему відповідно до чинного законодавства України.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы