Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наслідки порушення трудового законодавства в Україні

1
01:53, 30.09.2024
Наслідки порушення трудового законодавства в Україні
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, Оля Станіславівна, працюю в компанії, де не виплачуються зарплатні заборгованості протягом трьох місяців. При цьому роботодавець не надає жодних пояснень щодо цього і не реагує на мої запитання. Я знаю, що порушення трудового законодавства заборонено в Україні, і хочу дізнатися, які кроки можна підприйняти в цій ситуації. Чи можу я вимагати виплату зарплати через суд? Які права і захист надає законодавство працівникам у подібних ситуаціях?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:23, 30.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, коли роботодавець не виплачує заробітну плату протягом трьох місяців, ви маєте право вимагати виплату через суд. Законодавство України передбачає декілька кроків, які можна вжити для захисту ваших прав як працівника.

1. **Письмове звернення до роботодавця**: Спочатку рекомендується офіційно звернутися до роботодавця з письмовою вимогою виплати заборгованості по заробітній платі. Це створить документальне підтвердження ваших дій.

2. **Звернення до Державної служби з питань праці**: Ви можете подати скаргу до Державної служби України з питань праці. Відповідно до статті 259 Кодексу законів про працю України (КЗпП), ця служба має право перевіряти дотримання роботодавцем трудового законодавства.

3. **Судовий позов**: Якщо роботодавець не реагує на ваші звернення, ви маєте право подати позов до суду. Згідно зі статтею 233 КЗпП, працівник може звернутися до суду щодо вирішення трудових спорів без обмеження строку давності у випадках, якщо йдеться про виплату належної заробітної плати.

4. **Вимога компенсації**: Відповідно до статті 117 КЗпП, у разі затримки виплати заробітної плати роботодавець зобов’язаний виплатити компенсацію за кожен день затримки, розраховану відповідно до облікової ставки Національного банку України.

5. **Захист від звільнення**: Якщо ви вирішите скористатися своїм правом на захист, законодавство захищає вас від звільнення. Звільнення за ініціативою роботодавця під час вирішення трудового спору може розглядатися як неправомірне.

6. **Звернення до правоохоронних органів**: Якщо є підозра на зловживання чи шахрайство з боку роботодавця, можливо також звернутися до правоохоронних органів для розслідування.

Важливо зберігати всі документи, що підтверджують ваші звернення та дії, а також заручитися юридичною підтримкою, якщо це необхідно. Законодавство України на вашому боці, і існує декілька механізмів, які можуть допомогти захистити ваші права на своєчасну оплату праці.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы