Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема розподілу квартири після розлучення

1
13:32, 20.09.2024
Проблема розподілу квартири після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Маю доволі заплутану ситуацію, що стосується жилищного права. Я розлучився зі своєю дружиною п'ять років тому. Вона виїхала з квартири, в якій ми проживали разом, і наполягала, щоб я залишився. Вона не проти того, щоб я залишив квартиру для себе, але з однією умовою - я маю виплачувати їй щомісячну плату за користування квартирою. Ми підписали відповідну угоду, але не зверталися до нотаріуса. Цей місяць, вона заявила, що хоче продати квартиру, але я проти, адже у нас є дитина, яке проживає зі мною. Також, вона вимагає виплату за останній рік, але, на жаль, у мене немає таких грошей. Моє питання таке: чи має дружина право продати квартиру без моєї згоди, враховуючи те, що у нас є спільна неповнолітня дитина? Чи має вона право вимагати виплату за останній рік, якщо ми не зверталися до нотаріуса для офіційного оформлення угоди? Які мої дії в цій ситуації, щоб захистити свої права та права моєї дитини?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:15, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації, перш за все, необхідно визначити, на яких правах квартира була набута. Якщо квартира є спільною власністю подружжя, то відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте під час шлюбу, є спільною сумісною власністю подружжя. Таким чином, дружина не може продати квартиру без вашої згоди, оскільки це порушує ваші права як співвласника.

Щодо вимоги про виплату за користування квартирою, варто зазначити, що усні домовленості без нотаріального засвідчення не є обов'язковими для виконання, якщо інше не встановлено законом або письмовою угодою, згідно зі статтею 208 Цивільного кодексу України. Оскільки ваша угода не була нотаріально засвідчена, її правова дійсність може бути оскаржена в судовому порядку.

З огляду на наявність неповнолітньої дитини, ви можете звернутися до суду з проханням визначити місце проживання дитини з вами, а також встановити обмеження на продаж квартири без вашої згоди, оскільки це може вплинути на інтереси дитини. Відповідно до статті 176 Сімейного кодексу України, права дитини на житло мають бути захищені, і суд може враховувати інтереси дитини при вирішенні питань, пов'язаних з майном.

У цій ситуації доцільно звернутися до адвоката, який допоможе вам оформити необхідні документи для захисту ваших прав у суді, а також може сприяти в переговорах з колишньою дружиною для досягнення компромісу щодо використання квартири.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Прописка
23:25, 31.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы