Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сумнівні маневри з житлом: як бути?

1
02:58, 21.09.2024
Сумнівні маневри з житлом: як бути?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Маючи на увазі складність і невизначеність ситуації, я знаходжусь в пошуку кваліфікованих юридичних порад щодо наступного. Нещодавно я взяв кредит в банку для придбання квартири в новобудові. На той час все виглядало зрозуміло і прозоро: забудовник мав всі необхідні дозволи, договір купівлі-продажу було укладено відповідно до всіх норм законодавства. Однак, через два роки після початку будівництва, забудовник почав мати фінансові проблеми і будівництво було припинено. Згодом з'ясувалося, що забудовник банкрут і його майно переходить до іншого власника. І ось тут виникає моя проблема. Новий власник заявляє, що не відповідає за зобов'язання попереднього забудовника і не зобов'язаний завершувати будівництво. Він навіть намагається відмовитись від усіх договорів купівлі-продажу, укладених з попереднім власником. Як мені бути в такій ситуації? Чи дійсно новий власник може так просто відмовитись від зобов'язань попереднього забудовника? Чи є якісь законодавчі механізми, які допоможуть мені захистити мої права як покупця і вимагати завершення будівництва? Як захистити свої інтереси в даній ситуації? Чи можу я розраховувати на компенсацію від нового власника або, можливо, від банку, який видав мені кредит? Чи можу я звернутися до суду і які мої шанси на успіх?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:49, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, що виникла у зв'язку з банкрутством забудовника, важливо розглянути кілька юридичних аспектів, які можуть допомогти захистити ваші права як покупця.

1. **Права покупця у випадку банкрутства забудовника**: Згідно з статтею 41 Закону України "Про банкрутство", у разі банкрутства забудовника його зобов'язання можуть бути частково або повністю передані новому власнику, якщо це передбачено умовами конкурсного або санаційного планів. Важливо перевірити, чи передбачено в цих документах зобов'язання нового власника завершити будівництво.

2. **Новий власник і зобов'язання**: Згідно з Цивільним кодексом України, новий власник несе зобов'язання лише за тими договорами, які він прийняв на себе. Якщо договір купівлі-продажу не було включено до складу майна, що переходить новому власнику, він дійсно може відмовитися від виконання таких зобов'язань.

3. **Захист прав покупця**: Якщо новий власник відмовляється виконувати зобов'язання, варто звернути увагу на статтю 203 Цивільного кодексу України, яка передбачає можливість визнання недійсними угод, укладених із порушенням законодавства. Ви можете звернутися до суду з позовом про виконання зобов'язань або про відшкодування збитків.

4. **Відповідальність банку**: Банки, як правило, не несуть відповідальності за дії забудовників, однак ви можете подати скаргу до банку, якщо вважаєте, що він не виконав своїх зобов'язань щодо належної перевірки забудовника перед видачею кредиту. Проте, ця вимога буде складнішою для доведення.

5. **Компенсація**: Відповідно до статті 22 Цивільного кодексу України, ви маєте право на відшкодування збитків, якщо доведете, що вони були спричинені діями або бездіяльністю нового власника чи банку.

6. **Судовий процес**: Звернення до суду є доцільним кроком для захисту своїх прав. Успіх залежатиме від наявності доказів, які підтверджують ваші вимоги. Рекомендується звернутися до адвоката для оцінки доказів і підготовки позовної заяви.

Загалом, ситуація вимагає ретельного аналізу документів та обставин справи. Консультація з адвокатом, який спеціалізується на праві нерухомості та банкрутстві, може значно підвищити ваші шанси на успіх у вирішенні цього питання.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы