Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Оформление наследства и приватизация

1
16:52, 04.03.2016
Оформление наследства и приватизация
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня. Є таке питання. Отримав спадок. Але не переоформляв документи. Зараз хочу переоформити а ле вия вилося що будинок не приватизований. Будинок невеликий та і для житла на даний час не придатний. Сам будинок знаходиться в селі. Куди мені потрібно звертатися для переоформлення і приватизації та я кі документи потрібно зібрати для цього, і що потрібно зробити перше переоформити чи приватизувати? І хотілося б узнати в яку приблизно сумму це обійдеться? Дякую за відповідь.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:35, 04.03.2016
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

В Україні процес переоформлення спадщини та приватизації будинку, який не є приватизованим, може бути складним, але цілком можливим. Ось основні кроки, які вам потрібно виконати:

1. **Отримання свідоцтва про право на спадщину**. Якщо ви ще не отримали свідоцтво про право на спадщину, вам потрібно звернутися до нотаріуса. Відповідно до статті 1269 Цивільного кодексу України, спадкоємець має право подати заяву про прийняття спадщини протягом шести місяців з моменту відкриття спадщини.

2. **Підтвердження права власності на земельну ділянку**. Якщо будинок розташований на земельній ділянці, земельна ділянка також має бути приватизована або мати інше правове оформлення. Згідно зі статтею 118 Земельного кодексу України, громадяни, які мають право на безоплатну приватизацію, можуть звернутися до місцевої ради з заявою про передачу їм земельної ділянки у власність.

3. **Приватизація будинку**. Якщо будинок не є приватизованим, потрібно звернутися до органу місцевого самоврядування, на території якого знаходиться будинок. Вам потрібно подати заяву про приватизацію житла. Згідно з Законом України "Про приватизацію державного житлового фонду", громадяни можуть приватизувати житло, яке перебуває у державній або комунальній власності.

4. **Документи**. Для приватизації вам знадобляться такі документи:
- Заява на приватизацію.
- Копія паспорта.
- Ідентифікаційний код.
- Документи, що підтверджують право на спадщину (свідоцтво про право на спадщину).
- Технічний паспорт на будинок (можливо, знадобиться зробити новий).
- Документи на земельну ділянку (якщо є).

5. **Оформлення права власності**. Після приватизації будинку необхідно зареєструвати право власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Це можна зробити через ЦНАП або нотаріуса, відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

Щодо вартості, вона може варіюватися залежно від регіону та конкретних умов. Зазвичай, це включає вартість послуг нотаріуса, вартість виготовлення технічного паспорта, реєстраційні збори та інші можливі адміністративні витрати. Рекомендується звернутися до місцевих органів або нотаріуса для отримання більш точної інформації щодо вартості послуг у вашому регіоні.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы