Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з орендодавцем

1
22:21, 30.05.2019
Проблема з орендодавцем
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго вечора!
Дуже прошу допомогти з одним питанням.
Сталася така ситуація. Орендуємо кімнату, незабаром будемо з'їжджати (ще 19 днів). Десь півмісяця тому попередили господаря, що будемо з'їжджати, але не сказали точної дати (точно знали, що це середина червня, сказали що 15), бо не знали. Він обіцяв повернути суму за дні, коли ми не будемо вже жити (11 днів). Сьогодні сказали, що з'їжджаємо 19 червня. Господар каже, що не поверне грошей, просить заплатити ще 1000 грн на початку місяця за "добросовістний з'їзд", а потім взагалі звинувачує, що ми в нього вкрали велику суму грошей. Підскажіть, будь ласка, як в такій ситуації поводитися, чи є якісь статті, що передбачають захист наших прав і до кого можна звернутися? Як краще розв'язати цю ситуацію?
Дякую!

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:55, 30.05.2019
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо дотримуватися законодавства України, зокрема норм, що регулюють орендні відносини. Перш за все, варто звернутися до Цивільного кодексу України, який регулює питання оренди житла.

1. **Договір оренди**: Якщо у вас є письмовий договір оренди, слід уважно вивчити його умови. Згідно зі статтею 810 Цивільного кодексу України, умови договору оренди повинні бути чітко визначені, включаючи порядок розірвання договору та повернення коштів.

2. **Повідомлення про розірвання договору**: Відповідно до статті 825 Цивільного кодексу України, ви повинні письмово повідомити орендодавця про намір розірвати договір, заздалегідь обумовлений строком у договорі. Якщо такий строк не визначений, за загальним правилом це може бути не менше ніж за місяць до фактичного виїзду.

3. **Вимога повернення коштів**: Якщо орендодавець обіцяв повернути кошти за невикористані дні, це може бути розцінено як усна домовленість, яка має юридичну силу, якщо ви зможете підтвердити її, наприклад, свідченнями або записами. Однак, це питання може бути складним у доказуванні.

4. **Обвинувачення у крадіжці**: Такі звинувачення є серйозними і, якщо вони безпідставні, можуть вважатися наклепом. Якщо орендодавець погрожує чи висуває безпідставні обвинувачення, ви можете звернутися до поліції за статтею 383 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про злочин).

5. **Звернення до суду**: Якщо вирішити питання мирним шляхом не вдається, ви маєте право звернутися до суду з позовом про повернення коштів. Для цього може знадобитися юридична консультація чи допомога адвоката.

6. **Звернення до поліції**: У разі погроз чи шантажу, ви маєте право звернутися до поліції з відповідною заявою.

Рекомендується спробувати врегулювати ситуацію шляхом мирних переговорів із орендодавцем. Якщо це не призводить до бажаних результатів, ви можете скористатися вищезазначеними правовими механізмами для захисту своїх прав.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы