Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з власністю на спадщину

1
21:47, 21.09.2024
Проблеми з власністю на спадщину
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, зіткнувся з досить складним та заплутаним юридичним питанням, що стосується жилищного права. Моя бабуся, перебуваючи за кордоном, померла і залишила мені в спадок свою квартиру, що знаходиться в Україні. Проте, вона також залишила тестамент, в якому зазначила, що ця квартира повинна перейти в власність моєї сестри, в разі якщо я відмовлюсь від спадщини. Моя сестра вже виїхала з України і не має громадянства, але вона готова прийняти спадщину. Якщо я відмовлюсь від спадщини, чи зможе моя сестра, як негромадянка України, отримати право власності на цю квартиру? Чи потрібно їй для цього отримати громадянство або проживати в Україні? Та що як вона не зможе приїхати в Україну зареєструвати право власності через обмеження, пов'язані з пандемією COVID-19? Чи можливо це зробити дистанційно або через представника? Які документи потрібні для цього? Чи можуть бути проблеми з податками або іншими юридичними питаннями, які можуть виникнути в зв'язку з передачею власності на квартиру іноземцю? Я хотів би отримати юридичну консультацію, щоб зрозуміти всі можливі наслідки та ризики, що можуть виникнути у зв'язку з цим питанням.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:09, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до законодавства України, іноземні громадяни мають право успадковувати нерухомість на території України. Це регулюється статтею 1261 Цивільного кодексу України, яка визначає коло спадкоємців, незалежно від їх громадянства. Тому ваша сестра, хоча і не є громадянкою України, може успадкувати квартиру, якщо ви відмовитесь від спадщини.

Щодо оформлення права власності, іноземна громадянка може здійснити це дистанційно або через представника за довіреністю. Відповідно до статті 244 Цивільного кодексу України, довіреність може бути оформлена для виконання юридичних дій від імені спадкоємиці. Для цього ваша сестра повинна надати нотаріально засвідчену довіреність та інші необхідні документи.

Документи, які можуть знадобитися, включають: свідоцтво про смерть спадкодавця, заповіт (якщо він є), документ, що підтверджує родинні стосунки, та документи, що підтверджують право власності на квартиру. Всі документи, видані за кордоном, повинні бути легалізовані або апостильовані відповідно до вимог міжнародних договорів, учасницею яких є Україна.

Щодо податків, іноземний спадкоємець може зіткнутися з необхідністю сплатити податок на доходи фізичних осіб за отриману спадщину. Відповідно до Податкового кодексу України, ставка податку для нерезидентів становить 18% від вартості успадкованого майна. Крім того, можливі витрати на оформлення та реєстрацію права власності.

Вашій сестрі не обов'язково отримувати громадянство або проживати в Україні для отримання спадщини. Проте, у випадку виникнення ускладнень або необхідності в додаткових консультаціях, варто звернутися до кваліфікованого юриста чи нотаріуса, який спеціалізується на питаннях спадкового права в Україні. Це допоможе уникнути можливих ризиків та забезпечити належне оформлення всіх документів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы