Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з оформленням права власності на квартиру у спадок

1
00:42, 21.09.2024
Проблема з оформленням права власності на квартиру у спадок
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя бабуся недавно померла, залишивши мені в спадок квартиру в Києві. Проте, ситуація не проходить так гладко, як я очікував. Моя бабуся купила цю квартиру у 1998 році від приватної особи. Проте, в той час вона не могла оформити право власності на квартиру, тому протягом усього цього часу квартира була зареєстрована на попереднього власника. Після її смерті, я почав процедуру оформлення права власності на квартиру, але столкнувся з проблемою. Попередній власник, на якого зареєстрована квартира, також помер, а його нащадки відмовляються співпрацювати зі мною, незважаючи на те, що у мене є всі необхідні документи, які підтверджують, що моя бабуся купила квартиру. Тому, я хотів би дізнатися, які юридичні кроки я можу зробити, щоб вирішити цю проблему? Чи є можливість оформити квартиру на себе, використовуючи документи, які підтверджують, що моя бабуся купила квартиру? Чи можу я звернутися до суду з цим питанням? Які документи мені потрібні для цього і чи є шанси на успіх?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:26, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні вирішення ситуації з оформленням права власності на квартиру, яка була придбана, але не оформлена належним чином в реєстрі, може вимагати ряду юридичних дій.

По-перше, вам необхідно зібрати всі документи, що підтверджують факт придбання вашою бабусею цієї квартири. Це можуть бути договір купівлі-продажу, квитанції про оплату, акти прийому-передачі та будь-які інші документи, що можуть підтвердити правомірність придбання.

Після цього, оскільки відсутня реєстрація права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, ви можете звернутися до суду з позовом про визнання права власності в порядку спадкування за законом. Відповідно до статті 392 Цивільного кодексу України, "власник майна може пред'явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою".

Також, стаття 1216 Цивільного кодексу України визначає спадкування як перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Це означає, що ви маєте право на спадкування майна вашої бабусі, навіть якщо право власності не було зареєстроване на її ім'я.

Для судового розгляду вам знадобляться наступні документи:
1. Свідоцтво про смерть бабусі.
2. Документи, що підтверджують ваше право на спадкування (наприклад, заповіт або свідоцтво про право на спадщину).
3. Документи, що підтверджують придбання квартири бабусею.
4. Будь-які інші докази, що підтверджують ваші претензії.

Звернення до суду може бути тривалим процесом, але за наявності всіх необхідних документів шанси на успіх є. Важливо також проконсультуватися з кваліфікованим юристом, який допоможе підготувати позовну заяву та представляти ваші інтереси в суді.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы