Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконна приватизація квартири

1
16:31, 20.09.2024
Незаконна приватизація квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене турбує достатньо складний та незвичайний випадок, який виник у сфері житлового права. Я є єдиним спадкоємцем своєї бабусі, яка померла 5 років тому. Вона мала квартиру в комунальній власності, яку не встигла приватизувати. Я після її смерті не зміг вчасно зайнятися питанням приватизації, оскільки перебував за кордоном. Але, коли я повернувся, то виявив, що квартира вже була приватизована. Я з'ясував, що місцевий жек без мого відома та згоди провів приватизацію на особу, яка зазначена як мій родич, але я з нею ніколи не мав ніякого стосунку та навіть не знав про її існування. Я звернувся до юристів, але вони вказали, що це питання є дуже складним, оскільки приватизація вже відбулася і відмінити її буде непросто. Тому я хочу дізнатися, які є можливості вирішення цієї проблеми? Чи можлива відміна приватизації квартири, якщо вона була проведена без мого відома та згоди? Які документи та докази мені потрібно зібрати, щоб довести мої права на квартиру? Які є строки для подачі позову в суд? Чи є варіанти вирішення цієї ситуації без судового процесу?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:52, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ваша ситуація дійсно є складною, але існують правові механізми, які можуть допомогти її вирішити. Перш за все, слід зрозуміти, що приватизація житла в Україні регулюється Законом України "Про приватизацію державного житлового фонду". Відповідно до цього закону, приватизація може бути визнана недійсною, якщо вона була проведена з порушенням вимог законодавства.

1. **Оскарження приватизації в суді**: Якщо ви вважаєте, що приватизація була проведена незаконно, ви маєте право звернутися до суду з позовом про визнання її недійсною. Згідно з Цивільним кодексом України, строк позовної давності для оскарження угод складає три роки (стаття 257 ЦК України). Однак, якщо ви дізналися про порушення своїх прав нещодавно, строк може бути відраховано з моменту, коли ви дізналися або могли дізнатися про це порушення (стаття 261 ЦК України).

2. **Необхідні документи та докази**: Для підготовки позову вам потрібно зібрати всі документи, що підтверджують ваше право на спадщину, наприклад, свідоцтво про смерть бабусі, заповіт (якщо він є), документи, що підтверджують ваше право на спадкування, а також документи, що стосуються приватизації квартири. Також важливо зібрати докази того, що ви не були повідомлені про приватизацію і не давали на це згоди.

3. **Докази шахрайства**: Якщо ви вважаєте, що приватизація була здійснена з використанням підроблених документів або підстав, має сенс звернутися до правоохоронних органів із заявою про можливе шахрайство. Це може допомогти виявити та довести протиправні дії осіб, які здійснили приватизацію.

4. **Альтернативні шляхи вирішення**: Іноді ситуації можна вирішити без судового процесу, шляхом переговорів. Якщо особа, на яку приватизовано квартиру, готова до діалогу, можна спробувати укласти угоду про передачу прав на квартиру в обмін на компенсацію чи інші умови, які влаштують обидві сторони.

З огляду на складність вашої ситуації, рекомендується отримати консультацію досвідченого адвоката, який допоможе зібрати необхідні докази, підготувати позов до суду або провести переговори з іншою стороною.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы