Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Конфлікт інтересів при спадщині квартири

1
22:22, 20.09.2024
Конфлікт інтересів при спадщині квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, столкнулася з такою ситуацією: мій батько помер, залишивши за собою квартиру в спадок. Він був розлучений з моєю матір'ю, але вони не оформили розірвання шлюбу офіційно. Він проживав з іншою жінкою, яка має від нього дитину. Ця жінка і її дитина проживали з ним в цій квартирі до його смерті. За законодавством України, як я розумію, я як дочка маю право на спадщину, але також право на спадщину мають його незаконна дружина і її дитина. Я не хочу втрачати свої права на квартиру, але також не хочу створювати конфліктну ситуацію з цією жінкою і її дитиною. Більше того, мій батько купив цю квартиру за кошти, отримані від продажу квартири, яку він отримав від своїх батьків. Ця квартира була зареєстрована на мене, але була продана без мого відома і згоди. Чи маю я право вимагати відшкодування за цю квартиру? Як я можу захистити свої права в цій ситуації? Чи можу я вимагати перегляду рішення про спадкування? І чи можу я вимагати відшкодування за квартиру, яку було продано без мого відома і згоди?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:49, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з законодавством України, питання спадщини регулюються Цивільним кодексом України (ЦКУ). Після смерті вашого батька, спадщина відкривається і ви, як його дочка, маєте право на спадщину згідно з чергою спадкування за законом. Згідно з частиною 1 статті 1261 ЦКУ, першочергове право на спадкування мають діти, батьки і подружжя померлого.

У вашій ситуації, оскільки батько не був офіційно розлучений з вашою матір'ю, вона також може претендувати на спадщину як законна дружина. Щодо жінки, з якою він проживав, вона не має прав на спадщину за відсутності заповіту, якщо тільки вона не була офіційно визнана цивільною дружиною через факт спільного проживання однією сім'єю (стаття 74 Сімейного кодексу України).

Дитина вашого батька від іншої жінки також має право на спадщину як його нащадок першої черги.

Щодо продажу квартири, яка була зареєстрована на вас, без вашої згоди, це питання може бути розглянуто в контексті порушення ваших прав власності. Якщо ви не давали згоди на продаж, це може свідчити про незаконність угоди. Вам слід звернутися до суду з позовом про визнання договору купівлі-продажу недійсним, посилаючись на статтю 203 та 215 ЦКУ, які регламентують підстави недійсності правочину.

Для захисту ваших прав на спадщину, ви можете подати заяву про прийняття спадщини до нотаріуса впродовж шести місяців з моменту відкриття спадщини (стаття 1269 ЦКУ). Якщо виникають суперечки, рекомендується звернутися за юридичною консультацією для подальшого врегулювання конфлікту в судовому порядку.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Шумят соседи
20:28, 07.05.2016

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы