Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спорний момент щодо власності житла

1
21:44, 21.09.2024
Спорний момент щодо власності житла
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене турбує досить складне, певно, навіть багатогранне питання, пов'язане з жилищним законодавством, власністю на житло, а також правами і обов'язками сторін при укладанні договору купівлі-продажу житла. Отже, ситуація наступна: я купив квартиру, але, як виявилося пізніше, у договорі купівлі-продажу були деякі неточності, через які виникли проблеми з реєстрацією права власності. Крім того, після продажу квартири, колишній власник продовжив проживати в ній, мотивуючи це тим, що має дозвіл від нового власника (тобто від мене), хоча я такого дозволу не даю. Ще одним моментом є те, є що цей колишній власник звернувся до суду з клопотанням про визнання договору купівлі-продажу недійсним. Які мої права в цій ситуації, що робити у випадку, коли колишній власник відмовляється виїжджати з квартири, як вирішити питання з реєстрацією права власності, якщо в договорі є неточності, та які дії мені варто здійснити у випадку, якщо суд визнає договір недійсним?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:39, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли після укладення договору купівлі-продажу житла виникають проблеми з реєстрацією права власності та колишній власник продовжує проживати в квартирі, слід діяти відповідно до чинного законодавства України.

1. **Права та обов'язки сторін при укладенні договору купівлі-продажу**: Відповідно до статті 655 Цивільного кодексу України, договір купівлі-продажу є договором, за яким одна сторона (продавець) зобов'язується передати майно у власність іншій стороні (покупцеві), а покупець зобов'язується прийняти майно і сплатити за нього певну грошову суму. Якщо у договорі є неточності, це може стати підставою для визнання його недійсним (стаття 203 ЦК України).

2. **Проблеми з реєстрацією права власності**: Ви маєте право звернутися до нотаріуса, який посвідчував договір, для виправлення неточностей. Якщо нотаріус відмовляється, ви можете звернутися до суду з позовом про визнання права власності (стаття 392 ЦК України).

3. **Проживання колишнього власника**: Колишній власник не має правових підстав продовжувати проживати в квартирі без вашого дозволу. Ви можете звернутися до суду з вимогою про виселення на підставі статті 391 ЦК України, яка захищає права власника від порушень.

4. **Визнання договору недійсним**: Якщо колишній власник звернувся до суду з вимогою про визнання договору недійсним, вам слід зібрати всі необхідні докази та підготувати аргументацію для захисту своїх прав. У разі визнання договору недійсним, ви маєте право вимагати відшкодування збитків (стаття 216 ЦК України).

5. **Подальші дії**: Для вирішення ситуації рекомендується звернутися за правовою допомогою до кваліфікованого адвоката, який зможе представляти ваші інтереси в суді та допоможе в підготовці всіх необхідних документів.

Дотримуючись цих рекомендацій та враховуючи положення чинного законодавства, ви зможете максимально ефективно захистити свої права та інтереси у цій ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы