Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Збитки у квартирі через ремонт сусідів

1
09:12, 26.09.2017
Збитки у квартирі через ремонт сусідів
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Це якийсь кошмар! Мої сусіди затіяли ремонт. Що вони там роблять, мені незрозуміло! Але, на кшталт, виносять всю квартиру: змінюють все - від стін до вікон і сантехніки. Такий гуркіт стоїть, хоч з квартири власної з'їжджай! Просто неможливо, вони не хочуть припиняти цей шум. Працюють з ранку до пізнього вечора. У мене просто голова болить.
Але це ще і велика біда! У мене в ванній посипалася кахельна плитка! І сусіди не хочуть її відновлювати. Кажуть, щоб я сама приклеїла цю плитку на місце.

Я хочу запитати, куди мені звернутися, щоб втихомирити моїх сусідів? Хочу, щоб вони припинили нарешті свій ремонт, і відшкодували мені за розбиту плитку! Чи є якась управа на таких горе-ремонтників?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
09:20, 26.09.2017
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У Конституції прописано, що кожна людина має право на житло. І кожна людина має право це саме житло облагороджувати - тобто, робити там ремонт!
Але, якщо знову-таки говорити про закони, то людина може проводити ремонт тільки в суто встановлений час, а саме - в робочі дні та вихідні, але тільки в певний час. Якщо ж людина робить перепланування квартири, то повинна узгодити його з певними місцевими органами.

Коли ви проводите ремонт, то не повинні забувати про своїх сусідів! До того ж, ви обов'язково повинні узгодити свої дії зі спеціальною конторою. Інакше можете порушити технічні вимоги, і весь будинок прийде в непридатність!
Якщо ви є тим самим сусідом, якому заважає ремонт, то терміново звертайтеся в житлово-комунальне управління (або просто ЖЕУ). Нехай вони надішлють до вас фахівця. Він запротоколює те, що ремонт ваших сусідів, заважає вам і завдає вам шкоди. Добре буде, якщо ви зробите фотографії або знімете відео, як вам заважає шум від ремонтних робіт ваших сусідів, як відвалюється ваша плитка (якщо таке взагалі можливо зняти на камеру).
Разом з фахівцем із ЖЕУ запросіть інших ваших сусідів, щоб вони також побачили весь збиток, оцінили його і поставили свої підписи в акті комунальника.
Лише після цього, коли зібрана необхідна доказова база, сміливо звертайтеся до суду, відстоюйте свої права! У суді вам допоможуть, ми впевнені!

Якщо ж ви не впевнені у власних силах, завжди до ваших послуг адвокат, який візьме на себе всі ваші проблеми і вирішить їх у найкоротші строки, з мінімальними матеріальними витратами. Чекаємо на зустріч!

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Недвижимость
09:30, 13.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}