Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як себе захістити?

1
14:38, 18.07.2012
Як себе захістити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Добрий день. Дуже прошу допомогти! Підкажіть будь-ласка на які закони я можу посилатись в такій ситуації. Ситуація наступна: є приватизована мною ділянка на якій зведена добудова до мого будинку по всіх правилах , є дозволи, акт на право власності. Сусід претендуючи на 20 метр. КВ. цієї зем. Ділянки, яка знаходиться БІЛЯ моєї прибудови подав в суд на міську раду і на мене особисто, щоб скасувати акт на право власності моєї зем. Ділянки ,оперуючи рішенням суду 98-го року про варіанти розподілу зем. Діл. Які у нього шанси скасувати мій акт на право власності і знести мою прибудову?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:17, 18.07.2012
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, що склалася, важливо звернути увагу на декілька аспектів, які можуть вплинути на рішення суду.

1. **Чинність актів на право власності**. Згідно з статтею 3 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", державна реєстрація прав є підтвердженням існування зареєстрованих прав, їх обтяжень та має правові наслідки, що виникають з моменту такої реєстрації. Якщо акт на право власності був виданий і зареєстрований в установленому порядку, це підтверджує ваше право на цю земельну ділянку.

2. **Захист прав власності**. Стаття 41 Конституції України гарантує право власності, яке є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений власності без рішення суду. Ваше право власності захищене також статтею 319 Цивільного кодексу України, яка передбачає, що власник має право володіти, користуватися і розпоряджатися своїм майном за власною волею.

3. **Правомірність забудови**. Якщо добудова була здійснена відповідно до всіх чинних нормативних актів, зокрема, отримані всі необхідні дозволи та документи, то це додатково підтверджує законність використання земельної ділянки.

4. **Судові рішення минулих років**. Зверніть увагу, що судове рішення 1998 року, на яке посилається сусід, може мати значення, але воно повинно бути актуальним на момент прийняття рішення про приватизацію вашої ділянки. Згідно зі статтею 15 Цивільного процесуального кодексу України, судовий захист прав здійснюється шляхом розгляду і вирішення спорів, що виникають з цивільних правовідносин.

5. **Позовна давність**. Часто у подібних випадках можна звернути увагу на строк позовної давності. Відповідно до статті 257 Цивільного кодексу України, загальна позовна давність складає три роки. Якщо сусід претендує на земельну ділянку через тривалий проміжок часу після винесення рішення, це може бути підставою для відмови у задоволенні його вимог.

Ваш адвокат повинен детально вивчити всі документи і обставини справи, щоб вибудувати захист. Важливо представити всі наявні документи, які підтверджують ваше право на власність і законність забудови.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Банк,кредит
18:46, 18.10.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы