Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спірні питання щодо власності на квартиру.

1
11:28, 21.09.2024
Спірні питання щодо власності на квартиру.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є громадянином України, який понад двадцять років проживає за кордоном. У мене є квартира в Києві, яка була придбана ще в радянські часи. За цей час я декілька разів змінював своє громадянство, але ніколи не втрачав відношення до України. Нещодавно я дізнався, що моя квартира була продана без мого відома і згоди. Продаж був здійснений особою, яка представляла себе меною, але не має на це жодних прав. Я хочу зрозуміти, які мої права в даній ситуації? Які юридичні кроки я можу зробити для відновлення своїх прав на власність? Чи можу я взяти участь в судовому процесі, якщо проживаю за кордоном? Які документи мені потрібно підготувати для цього? Чи можу я вимагати відшкодування від особи, яка незаконно продала мою власність? Чи можу я звернутися до суду за місцем проживання, чи обов’язково до суду за місцем розташування нерухомості? Чи можуть бути проблеми, якщо я змінював громадянство в період володіння квартирою?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:15, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, яку ви описали, ви маєте право вимагати захисту своїх прав на нерухомість, оскільки продаж вашої квартири був здійснений без вашої згоди. Відповідно до статті 316 Цивільного кодексу України, право власності на майно захищається законом, а його порушення може бути оскаржене в суді.

1. **Відновлення прав на власність**: Ви можете подати позов до суду про визнання договору купівлі-продажу недійсним на підставі статті 203 Цивільного кодексу України, яка передбачає, що правочин є недійсним, якщо він здійснений без волі власника.

2. **Участь у судовому процесі**: Ви можете брати участь у судовому процесі, навіть перебуваючи за кордоном. Відповідно до статті 12 Цивільного процесуального кодексу України, ви можете використовувати послуги адвоката чи представника, який буде діяти у вашому інтересі в суді.

3. **Необхідні документи**: Вам знадобляться документи, що підтверджують ваше право власності на квартиру (договір купівлі-продажу, свідоцтво про право власності), а також документи, що підтверджують вашу особу.

4. **Відшкодування збитків**: Ви можете вимагати відшкодування збитків від особи, яка незаконно продала вашу квартиру, відповідно до статті 1166 Цивільного кодексу України, яка передбачає відшкодування майнової шкоди, завданої неправомірними діями.

5. **Підсудність**: Згідно зі статтею 30 Цивільного процесуального кодексу України, позови щодо нерухомого майна подаються за місцезнаходженням цього майна. Таким чином, вам необхідно подавати позов до суду за місцем розташування квартири в Києві.

6. **Зміна громадянства**: Зміна громадянства не впливає на ваше право власності на нерухомість в Україні. Відповідно до статті 26 Конституції України, іноземці та особи без громадянства, які законно перебувають в Україні, користуються тими ж правами, що й громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України.

З огляду на складність вашої ситуації, рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста для отримання детальної консультації та представництва ваших інтересів у суді.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы