Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Соборности Украины!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Проблеми з відмовою у реєстрації приватного будинку: невідповідність вимогам містобудівних

1
02:24, 21.09.2024
Проблеми з відмовою у реєстрації приватного будинку: невідповідність вимогам містобудівних
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я нещодавно взявся за будівництво приватного будинку на земельній ділянці, яку успадкував від батьків, розташованій у межах сільської місцевості. Я вже вклав багато зусиль та коштів у цей процес, оформив усі необхідні документи та отримав дозволи на будівництво. Однак, після завершення будівництва, я звернувся до місцевої адміністрації з метою реєстрації будинку, але мені відмовили, посилаючись на те, що будинок не відповідає деяким містобудівним нормативам. У моєму случаї, вони стверджують, що будинок занадто високий для цієї зони, а також що він займає більше землі, ніж дозволяється за місцевими правилами. Я не розумію, як я міг отримати всі необхідні дозволи на будівництво, якщо мій проект від початку не відповідав цим правилам. Чи можуть вони просто так відмовити мені у реєстрації будинку після того, як я вже вклав усі свої гроші та час в його будівництво? Що я можу зробити, щоб вирішити цю проблему? Чи можу я оскаржити це рішення або знайти інший спосіб реєстрації свого будинку?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:58, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації важливо зрозуміти, які саме порушення містобудівних норм стали підставою для відмови у реєстрації будинку, а також яким чином ви отримали дозвільні документи на будівництво. Відповідно до статті 26 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", будівництво об'єктів повинно здійснюватися відповідно до містобудівної документації, державних будівельних норм та правил.

Якщо ви отримали всі необхідні дозволи на будівництво, це може свідчити про те, що ваш проект був узгоджений з цими вимогами. Однак, якщо в процесі будівництва відбулися відхилення від затвердженого проекту, це могло стати причиною відмови в реєстрації. У цьому випадку вам необхідно проаналізувати, чи відповідає фактичне виконання проекту затвердженій документації.

Ви маєте право оскаржити відмову в реєстрації будинку. Для цього слід звернутися до суду з адміністративним позовом на підставі статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України, яка передбачає можливість оскарження дій або бездіяльності органів державної влади, якщо вони порушують ваші права та інтереси.

Перед подачею позову рекомендується отримати консультацію юриста з питань містобудування, який допоможе зібрати необхідні докази та підготувати правову позицію. Також варто звернутися до місцевого органу, що видавав дозволи, для з'ясування, чи можливо внести зміни до проекту, які б відповідали містобудівним нормам, та отримати нові дозволи.

У деяких випадках може бути можливість легалізувати вже побудований об'єкт шляхом внесення змін до містобудівної документації або отримання дозволів на відхилення від будівельних норм. Це питання також варто обговорити з фахівцями у сфері архітектури та будівництва.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы