Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне виселення з квартири.

1
03:08, 21.09.2024
Незаконне виселення з квартири.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Відносно недавно я купив квартиру у новому житловому комплексі в Києві, де мав бути присутній правовий захист мого права на власність. Однак, виникла складна ситуація, що змушує мене звертатися за кваліфікованою допомогою. Мене хочуть виселити з квартири, в якій я проживаю, але я вважаю це незаконним. Отже, ось ситуація: після покупки квартири я уклав договір з будівельником про проведення додаткового ремонту. Ремонт тривав довше за планований термін, і в той час я проживав за адресою, вказаною в договорі. Коли ремонт було завершено, я переїхав у свою нову квартиру. Однак, через деякий час мені прийшло повідомлення від будівельника з вимогою виселити квартиру через мою нібито відсутність протягом усього терміну ремонту. Чи можуть вони виселити мене з квартири, якщо я маю всі необхідні документи на власність? Чи є в моїй ситуації порушенням жилищного законодавства? Як впливає договір про ремонт на моє право на власність? І які юридичні кроки мені варто зробити, щоб відстояти свої права?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:51, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У Вашій ситуації важливо розібратися з кількома аспектами, пов'язаними з правом власності та умовами договору на ремонт.

По-перше, право власності на нерухоме майно в Україні регулюється Цивільним кодексом України (ЦКУ). Згідно зі статтею 316 ЦКУ, право власності є правом особи на річ (майно), яке вона може використовувати на свій розсуд, якщо це не суперечить закону або правам інших осіб. Якщо у Вас є всі необхідні документи, що підтверджують право власності на квартиру (договір купівлі-продажу, акт прийому-передачі, витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно), це є достатньою підставою для захисту Ваших прав на цю нерухомість.

По-друге, договори про ремонт нерухомого майна є окремими цивільно-правовими угодами і не можуть впливати на право власності на майно, якщо інше не передбачено умовами такого договору. Зазвичай, такі договори регулюються положеннями про підряд (глава 61 ЦКУ). Якщо у вашому договорі на ремонт не було специфічних умов, які могли б вплинути на право власності (наприклад, право будівельника на користування квартирою), то цей договір не може бути підставою для виселення.

По-третє, жодна зі сторін не має права в односторонньому порядку виселити власника з його житла без відповідного рішення суду. Якщо будівельник дійсно намагається виселити Вас, це може бути розцінено як порушення Ваших прав, і такі дії вважаються незаконними без судового рішення.

Щодо юридичних кроків, які Вам слід зробити:

1. Перевірте всі свої документи, що підтверджують право власності на квартиру.

2. Ознайомтеся з умовами договору на ремонт, щоб переконатися, що там немає положень, які можуть вплинути на Ваші права на власність.

3. У разі продовження вимог про виселення, зверніться до суду з позовом про захист права власності згідно зі статтею 391 ЦКУ.

4. Рекомендується звернутися за консультацією до адвоката, який спеціалізується на нерухомості та житловому праві, для отримання професійної допомоги в судовому процесі.

Ваше право на власність захищено законом, і Ви маєте право захищати його всіма законними способами.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы