Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з правом власності на квартиру через неповність документів

1
00:54, 22.09.2024
Проблема з правом власності на квартиру через неповність документів
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, володію квартирою, яку купив у 2000 році від попереднього власника. Проте, під час придбання квартири, деякі документи, які підтверджують право власності, були втрачені попереднім власником. Я продовжив жити в квартирі, не звертаючи уваги на цю проблему, але зараз, коли я хочу продати квартиру, я стикаюся з проблемами через відсутність повного пакета документів. Мені потрібна ваша допомога, щоб вирішити цю проблему. Як можу я оформити власність на квартиру, коли в мене немає всіх необхідних документів? Чи можу я звернутися до суду, або є інший шлях вирішення цієї проблеми? Чи є можливість відновити втрачені документи? Які дії я повинен вжити, щоб оформити власність на квартиру згідно з українським законодавством?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:34, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли відсутні документи, що підтверджують ваше право власності на квартиру, існує кілька шляхів вирішення проблеми відповідно до законодавства України.

1. **Відновлення втрачених документів:**
- Якщо ви втратили договір купівлі-продажу чи інші документи, які підтверджують ваше право власності, спочатку спробуйте відновити їх через нотаріуса, який засвідчував угоду. Згідно з частиною 3 статті 46 Закону України "Про нотаріат", нотаріус зобов'язаний зберігати документи, пов'язані з вчиненням нотаріальних дій, протягом певного часу.
- Якщо документи були засвідчені в нотаріальній конторі, ви можете отримати дублікат втраченого документа.

2. **Звернення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно:**
- Перевірте наявність інформації про ваше право власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Відповідно до частини 1 статті 3 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", інформація про всі зареєстровані права міститься в цьому реєстрі. Якщо ваше право зареєстровано, ви можете отримати витяг, який підтвердить ваше право власності.

3. **Судовий порядок:**
- Якщо відновлення документів неможливе або інформація в реєстрі відсутня, зверніться до суду з позовом про визнання права власності на підставі фактичного володіння майном. Важливо підготувати всі наявні докази, що підтверджують ваше володіння та користування квартирою, такі як квитанції про оплату комунальних послуг, свідчення сусідів тощо.

4. **Консультація з юристом:**
- Рекомендується звернутися до юриста, який допоможе підготувати необхідні документи та представляти ваші інтереси в суді, якщо це буде потрібно.

Застосування цих кроків може допомогти вам відновити або підтвердити право власності на квартиру відповідно до чинного законодавства України.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Покупка дома
14:07, 14.03.2016

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы