Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона на розміщення рекламних конструкцій у приватному житловому будинку.

1
17:35, 22.09.2024
Заборона на розміщення рекламних конструкцій у приватному житловому будинку.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Вітаю, я зіткнувся з такою ситуацією: я є законним власником приватного житлового будинку, який знаходиться в центральній частині міста на досить прохідному місці. Вирішив використати свою власність для додаткового прибутку і дозволив місцевій компанії розмістити на фасаді мого будинку рекламний банер. Однак місцева самоврядна влада стверджує, що я порушив закон, адже мій будинок входить до зони історичної забудови, і рекламні конструкції тут заборонені. Вони вимагають зняти банер, але я вважаю, що маю право використовувати свою власність, як вважаю за потрібне. Мені потрібна юридична допомога: чи може самовряд втручатися у моє право власності та використання мого приватного майна? Які норми жилищного права регулюють це? Чи є моє право на розміщення реклами обмеженим через територіальні характеристики мого будинку? Які є законні шляхи вирішення цієї ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:04, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, що склалася, важливо враховувати положення українського законодавства, яке регулює використання об'єктів нерухомості, розташованих в зонах історичної забудови, а також питання розміщення рекламних конструкцій.

По-перше, відповідно до статті 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Проте, це право може бути обмежене у випадках, передбачених законом, зокрема, для захисту історичної спадщини.

Згідно зі статтею 24 Закону України "Про охорону культурної спадщини", в межах зон охорони пам'яток, які включають зони історичної забудови, здійснення будівельних робіт, розміщення реклами, встановлення конструкцій тощо, підлягає спеціальному регулюванню. Для таких дій може знадобитися отримання відповідних дозволів від уповноважених органів, щоб не порушувати режим охорони культурної спадщини.

Додатково, стаття 16 Закону України "Про рекламу" встановлює, що розміщення реклами на будівлях у зонах історичної забудови повинно відповідати вимогам, визначеним місцевими органами самоврядування, які можуть встановлювати додаткові обмеження та вимоги.

Отже, місцева влада має право вимагати дотримання визначених правил щодо розміщення реклами в зоні історичної забудови. Щоб вирішити цю ситуацію, рекомендується:

1. Перевірити, чи ваш будинок дійсно входить до зони історичної забудови і які саме обмеження діють для цієї зони.
2. Визначити, чи були отримані всі необхідні дозволи для розміщення рекламного банера.
3. Якщо дозволи не були отримані, звернутися до відповідних органів для їх отримання або оскаржити рішення місцевої влади, якщо вважаєте, що ваші права були порушені без належного обґрунтування.
4. Порадитися з юристом, який спеціалізується на питаннях нерухомості та рекламної діяльності, для отримання індивідуальної консультації та розробки подальшої стратегії дій.

Таким чином, самоврядні органи дійсно мають право контролювати дотримання норм, пов'язаних з охороною історичної спадщини, і їхні вимоги можуть бути обґрунтованими з точки зору законодавства.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы