Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наслідки відмови від сплати аліментів: що робити?

1
15:22, 29.09.2024
Наслідки відмови від сплати аліментів: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Якщо мій колишній чоловік відмовляється сплачувати аліменти на дитину, яка дієві заходи можна вжити для відновлення моїх прав і захисту інтересів дитини від такої поведінки? Чи можливо звернутися до суду для встановлення примусового сплати аліментів і які можуть бути наслідки для колишнього чоловіка в разі порушення законодавства щодо сплати аліментів?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:36, 29.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У випадку, якщо колишній чоловік відмовляється сплачувати аліменти на дитину, можна вжити кілька правових заходів для захисту інтересів дитини. Насамперед, слід звернутися до суду з позовом про примусове стягнення аліментів. Відповідно до статті 181 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати свою дитину до досягнення нею повноліття, і у випадку невиконання цього обов'язку, аліменти можуть бути стягнуті в судовому порядку.

Для подання позову до суду необхідно підготувати такі документи: заяву про стягнення аліментів, копію свідоцтва про народження дитини, копію рішення суду про розірвання шлюбу (якщо таке є), а також документи, що підтверджують доходи відповідача (за можливості). Заява подається до суду за місцем проживання позивача або відповідача.

Після винесення судом рішення про стягнення аліментів, його можна направити до виконавчої служби для примусового виконання. Згідно з Законом України "Про виконавче провадження", виконавча служба має право вживати заходи щодо примусового стягнення боргу, такі як арешт майна та рахунків боржника.

У разі систематичного ухилення від сплати аліментів, особа може бути притягнута до кримінальної відповідальності за статтею 164 Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді громадських робіт, арешту або обмеження волі.

Таким чином, законодавство надає достатньо інструментів для захисту прав дитини на отримання аліментів, і в разі невиконання батьківських обов’язків можна вжити дієвих заходів правового впливу.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы