Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як оформити право власності на неоформлене житло?

1
20:07, 23.02.2019
Як оформити право власності на неоформлене житло?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня! Справа в тому, що згідно новому закону про реєстрацію місця проживання необхідний дозвіл власника житла. Проте будинок з якого я виписувалась на час навчання не приватизований, а записаний у домовій книзі на мою прабабусю, яка давно померла, оскільки будинок був збудований ще в Радянському Союзі коли не було такого поняття як "приватна власність". Наразі в цьому будинку живе моя мама. Вона не оформлювала на себе будинок, оскільки в цьому не було необхідності, так як прописували по домовій книзі. Наразі я не можу назад зареєструватись в цьому будинку, тому що в мами немає права власності на нього. Як оформити прваво власності в цьому випадку?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:40, 23.02.2019
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашому випадку мова йде про необхідність оформлення права власності на нерухоме майно для можливості реєстрації місця проживання. Відповідно до статті 331 Цивільного кодексу України, право власності на нерухоме майно виникає з моменту його державної реєстрації. Отже, для того щоб ваша мама могла оформити право власності на будинок, необхідно пройти процедуру приватизації.

1. **Встановлення правового статусу будинку**: Перш за все, необхідно з'ясувати правовий статус будинку. Згідно з Законом України "Про приватизацію державного житлового фонду", якщо будинок не був переданий у приватну власність, він може підлягати приватизації. Розпочати слід з отримання виписки з місцевого органу, що управляє житловим фондом, для підтвердження статусу будинку.

2. **Подання заяви на приватизацію**: Якщо будинок підлягає приватизації, потрібно подати заяву до відповідного органу місцевої влади або житлового управління. До заяви додається пакет документів, серед яких можуть бути документи, що підтверджують проживання в будинку, а також довідка про склад сім'ї.

3. **Оформлення права власності**: Після позитивного рішення щодо приватизації, необхідно зареєструвати право власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Для цього зверніться до Центру надання адміністративних послуг або нотаріуса. На підставі рішення про приватизацію буде видано свідоцтво про право власності.

4. **Реєстрація місця проживання**: Після отримання свідоцтва про право власності, ваша мама зможе надати дозвіл на реєстрацію вашого місця проживання в будинку згідно з Законом України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".

У випадку виникнення труднощів або додаткових питань щодо процесу приватизації, рекомендується звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на питаннях нерухомості та приватизації.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы