Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові питання: як врегулювати спірне спадкування в Україні?

1
12:08, 04.10.2024
Спадкові питання: як врегулювати спірне спадкування в Україні?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, НикитаДенисович, знаходжусь у складній ситуації, пов'язаній з спірним спадкуванням майна померлої родички. Ми з іншими спадкоємцями не можемо дійти згоди щодо розподілу спадщини, і це призводить до конфліктів та незгод. Як можна вирішити цю проблему відповідно до законодавства України? Чи потрібно звертатися до суду, і які кроки потрібно вжити для врегулювання цього питання? Потрібна консультація юриста з Дніпра, який має досвід у справах спадкування та має знання про актуальну законодавчу базу в цій сфері.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:18, 04.10.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У випадку, коли між спадкоємцями виникають спори щодо розподілу спадщини, законодавство України передбачає кілька шляхів для вирішення таких ситуацій. Відповідно до Цивільного кодексу України (ЦКУ), зокрема статей 1220-1308, спадкування може відбуватися як за заповітом, так і за законом. Якщо спадкоємці не можуть дійти згоди, одним із варіантів вирішення є звернення до суду.

Першим кроком у разі виникнення спору є спроба вирішити питання мирним шляхом. Це може бути досягнуто шляхом переговорів між спадкоємцями або за допомогою медіатора, який допоможе знайти взаємовигідне рішення.

Якщо мирне вирішення не вдається, необхідно звернутися до суду. Для цього потрібно:

1. Зібрати всі необхідні документи, що підтверджують ваші права на спадщину. Це можуть бути свідоцтва про смерть, документи на майно, заповіти тощо.

2. Подати позовну заяву до суду за місцем відкриття спадщини. Відповідно до статті 114 ЦПК України, позови щодо спадкових справ подаються за місцем відкриття спадщини, яке зазвичай є останнім місцем проживання спадкодавця.

3. У разі необхідності, залучити адвоката або юриста, який спеціалізується на спадкових справах. Юрист з Дніпра, що має досвід у даній сфері, може надати кваліфіковану допомогу в підготовці документів і представництві інтересів у суді.

4. Після подачі позову суд розгляне справу, визначить права кожного зі спадкоємців і винесе рішення щодо розподілу спадщини.

Також важливо враховувати строки для прийняття спадщини, які встановлені статтею 1270 ЦКУ: спадщину слід прийняти протягом шести місяців з дня відкриття спадщини. Якщо цей строк пропущено, можливо відновити права на спадщину через суд, але для цього потрібно мати поважні причини.

Консультація досвідченого юриста допоможе уникнути помилок і забезпечити захист ваших прав у процесі спадкування.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы