Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Соборности Украины!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Розірвання шлюбу з іноземцем: які права та обмеження?

1
01:22, 28.09.2024
Розірвання шлюбу з іноземцем: які права та обмеження?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, уклала шлюб з іноземцем та ми розлучаємося. Які права та обмеження виникають у мене у зв'язку з розірванням шлюбу з іноземцем? Чи потрібно буде проводити розлучення за законами України чи за законами країни, громадянином якої є мій колишній чоловік? Які документи та процедури мені потрібно буде виконати для завершення розлучення?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:22, 28.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Розірвання шлюбу з іноземцем в Україні регулюється Сімейним кодексом України та міжнародними договорами, ратифікованими Україною.

1. **Права та обмеження**: Після розірвання шлюбу ви маєте право вимагати поділ спільного майна, а також вирішити питання щодо утримання дітей (якщо вони є) та аліментів. На вас не накладаються спеціальні обмеження, окрім тих, що стосуються виконання рішень суду або інших компетентних органів.

2. **Вибір законодавства**: Згідно з частиною 1 статті 63 Сімейного кодексу України, розірвання шлюбу, в якому один з подружжя є іноземцем, може здійснюватися за законодавством України. Проте, якщо шлюб розривається в іншій країні, потрібно враховувати міжнародні договори, які можуть впливати на визнання розлучення в Україні.

3. **Процедура розірвання шлюбу**: Якщо ви вирішили розлучатися в Україні, це можна зробити через органи РАЦС (у разі взаємної згоди без дітей) або через суд, якщо є спірні питання (Сімейний кодекс України, статті 106-110). Вам знадобляться такі документи:
- Заява про розірвання шлюбу.
- Оригінал свідоцтва про шлюб.
- Копії паспортів обох подружжя.
- Документи, що підтверджують спільне майно (за потреби).

4. **Міжнародний аспект**: Якщо ви розлучаєтеся за кордоном, необхідно переконатися, що рішення іноземного суду або органу буде визнано в Україні. Для цього може знадобитися легалізація документів або їх апостилювання, якщо це передбачено міжнародними договорами України.

5. **Визнання іноземного розлучення**: Для визнання іноземного розлучення в Україні, згідно з статтею 392 Цивільного процесуального кодексу України, може знадобитися звернення до українського суду для підтвердження юридичної сили іноземного рішення.

Рекомендується звернутися за консультацією до юриста, щоб врахувати всі нюанси вашої ситуації та забезпечити правильне виконання всіх процедур.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы