Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з власником квартири

1
18:53, 22.09.2024
Проблеми з власником квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
За допомогою вашого сайту, я прагну отримати професійну консультацію з питань жилищного права. Основна моя проблема полягає в спірних моментах з власником квартири, яку я орендую. Описуючи ситуацію більш детально, хочу зазначити, що я є орендарем квартири в місті Київ вже протягом трьох років. За весь цей час у нас з власником не виникало ніяких проблем, ми вчасно сплачували орендну плату, дотримувалися всіх пунктів договору. Однак, нещодавно власник квартиры вирішив продати квартиру, але у межах цієї угоди він хоче залишити нас в даній квартирі як орендарів. Ми не проти такого розвитку подій, але маємо безліч запитань, щодо наших прав у даній ситуації. В першу чергу, мене цікавить, як буде здійснюватися перехід права власності? Чи потрібно нам буде укладати новий договір оренди з новим власником? Чи маємо ми право вимагати продовження дії договору оренди на тих же умовах? Також мене цікавить питання про регулювання орендної плати. Чи має новий власник право підвищувати орендну плату? Чи можемо ми вимагати збереження старої орендної плати? Зараз ці питання є дуже актуальними для нас, тому прошу допомогти розібратися в цій ситуації. Я впевнений, що ваш досвід і знання в області жилищного права допоможуть нам знайти відповіді на всі ці питання. Дякую.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:19, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли власник квартири вирішує продати житло, але бажає залишити орендарів, важливо розглянути декілька аспектів з точки зору законодавства України.

1. **Перехід права власності**: Відповідно до статті 770 Цивільного кодексу України, продаж нерухомого майна не є підставою для припинення договору оренди. Це означає, що ваш договір оренди залишається в силі, і новий власник набуває прав та обов'язків орендодавця.

2. **Новий договір оренди**: Формально, укладати новий договір оренди з новим власником не обов'язково, оскільки діючий договір автоматично переходить до нового власника. Проте, для уникнення потенційних непорозумінь, ви можете ініціювати укладення додаткової угоди, яка підтвердить перехід прав та обов'язків до нового власника.

3. **Продовження дії договору на тих же умовах**: Згідно зі статтею 764 Цивільного кодексу України, орендар має право на продовження дії договору оренди на тих же умовах, якщо інше не передбачено договором. Перехід права власності на житло не повинен впливати на ваші права за договором.

4. **Регулювання орендної плати**: Новий власник має право змінювати умови оренди, включаючи розмір орендної плати, лише після закінчення строку дії поточного договору або відповідно до умов, передбачених цим договором. Якщо у вашому договорі чітко визначено умови орендної плати і порядок її зміни, новий власник зобов'язаний їх дотримуватися.

Таким чином, ви можете наполягати на виконанні умов чинного договору оренди до його закінчення. Якщо новий власник бажає змінити умови оренди, це питання повинно бути узгоджене з вами шляхом переговорів або через укладення нової угоди. У будь-якому випадку, рекомендується зберегти всі документи, пов'язані з орендою, та підтримувати комунікацію з обома сторонами для уникнення можливих конфліктів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Наследство
19:05, 02.02.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы