Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з власністю на квартиру після розлучення

1
19:40, 20.09.2024
Проблема з власністю на квартиру після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мені потрібна юридична допомога з вирішенням складного житлового питання. Ми з колишнім подружжям придбали квартиру в новобудові на двох, але після розлучення я залишився проживати в цій квартирі. Він відмовився від своєї частини квартири на мою користь, але не захотів оформляти це в нотаріуса, твердячи, що довіряє мені. Пройшло кілька років, і він неочікувано вирішив повернутися і вимагає від мене виселитися, заявляючи, що квартира належить йому. Якщо він звернеться в суд із вимогою визнати його право власності на квартиру, які у мене є аргументи на захист? Які документи потрібно зібрати для підтвердження того, що він відмовився від своєї частини квартири на мою користь? Чи можуть бути на мою користь те, що я самостійно оплачував комунальні платежі та податок на нерухомість? Як мені краще поступити в цій ситуації і які мої права в цьому конфлікті?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:26, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації важливо визначити правові підстави та зібрати докази, які можуть підтвердити ваше право на проживання та володіння квартирою. Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям за час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, якщо інше не встановлено договором або законом. Після розлучення майно має бути поділено відповідно до часток, які визначаються в судовому порядку або за домовленістю між сторонами.

У вашому випадку важливим буде зібрати докази, які підтверджують фактичне відмовлення вашого колишнього подружжя від своєї частини квартири. Це можуть бути:

1. Будь-які письмові документи чи заяви, в яких ваш колишній подружжя підтверджує відмову від своєї частини квартири на вашу користь.
2. Свідчення свідків, які можуть підтвердити, що ваш колишній подружжя дійсно висловлював такі наміри.
3. Документи, що підтверджують вашу участь у витратах на квартиру, наприклад, квитанції про оплату комунальних платежів, податків на нерухомість тощо.

Оплата комунальних послуг та податків може бути додатковим підтвердженням того, що ви фактично управляли і користувалися цією нерухомістю, але сама по собі не є достатньою підставою для визнання вас єдиним власником. Відповідно до статті 392 Цивільного кодексу України, ви можете звернутися до суду з позовом про визнання права власності на частку квартири, мотивуючи це фактичними обставинами та зібраними доказами.

Важливо також врахувати, що без належного оформлення відмови від частки власності, ваш колишній подружжя все ще юридично зберігає право на свою частку. Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста, який допоможе правильно підготуватися до судового процесу, захищати ваші інтереси та, за можливості, укласти мирову угоду.

Таким чином, вашим наступним кроком має бути збір всіх можливих доказів та консультація з юристом для подальшого визначення стратегії захисту ваших прав у суді.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы