Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з "дружнім" підрядником при ремонті квартири

1
12:15, 22.09.2024
Проблема з "дружнім" підрядником при ремонті квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, що проживає у місті Києві, власниця квартири в багатоквартирному будинку, що знаходиться на праві приватної власності. Нещодавно я уклала договір з підрядником (фізична особа-підприємець) про виконання ремонтних робіт у цій квартирі. Ремонт було виконано неякісно, в результаті чого виникли серйозні проблеми - підрядник порушив технологію укладання підлоги, через що виникли тріщини, відшарування. Крім того, після завершення ремонту виявилось, що підрядник не усунув усіх виявлених в процесі роботи дефектів комунікацій (сантехніка, електропроводка). Я зверталась до підрядника з вимогами виправити ці недоліки, але він відмовився, посилаючись на те, що я сама надавала йому неправильні вказівки, і взагалі вважає, що всі недоліки - це результат "нормального" експлуатаційного процесу. Я хочу звернутися до суду з позовом про відшкодування збитків, але не знаю, як правильно оформити свої вимоги і які докази мені потрібно зібрати. Чи можу я розраховувати на те, що суд визнає мої права і зобов'яже підрядника відшкодувати збитки? Чи можу я вимагати відшкодування не тільки вартості ремонту, а й моральної шкоди? Чи маю я право на відшкодування від підрядника витрат на експертизу, яку я збираюсь замовити для встановлення причин виникнення дефектів? Які юридичні кроки мені слід зробити для захисту своїх прав і інтересів в даній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:59, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Згідно з законодавством України, ви маєте право вимагати відшкодування збитків, якщо послуги були надані неякісно. Відповідно до статті 901 Цивільного кодексу України, підрядник зобов'язаний виконати роботи відповідно до умов договору та вимог щодо якості. Якщо підрядник не виконав ці умови, ви маєте право вимагати усунення недоліків або відшкодування збитків.

Першим кроком є складання претензії до підрядника з вимогою усунути недоліки або відшкодувати витрати на виправлення. Претензія повинна бути оформлена у письмовому вигляді та містити детальний опис проблем, які виникли внаслідок неякісного виконання робіт.

Ви можете звернутися до суду з позовом про відшкодування збитків. Важливо зібрати докази, які підтвердять вашу позицію: договір з підрядником, акти виконаних робіт, фотографії дефектів, результати експертизи. Відповідно до статті 1166 Цивільного кодексу України, ви маєте право на відшкодування завданої вам шкоди, якщо доведете, що вона була результатом неправомірних дій підрядника.

Щодо моральної шкоди, її відшкодування можливе, якщо ви зможете довести, що внаслідок неякісного виконання робіт зазнали моральних страждань. Це регулюється статтею 23 Цивільного кодексу України.

Витрати на проведення експертизи можуть бути відшкодовані, якщо вони є необхідними для доказу вашої позиції у суді. Відповідно до статті 79 Цивільного процесуального кодексу України, судовий збір та інші витрати, пов'язані з розглядом справи, можуть бути покладені на сторону, яка програла.

Рекомендується звернутися до адвоката для кваліфікованої допомоги в підготовці позовної заяви та представництва ваших інтересів у суді.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


1/6 кв-ры, права
14:04, 24.04.2014

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы