Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Правові аспекти купівлі-продажу квартири в новобудові.

1
13:50, 22.09.2024
Правові аспекти купівлі-продажу квартири в новобудові.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, недавно придбав квартиру в новобудові від забудовника. У договорі купівлі-продажу зазначено, що квартира буде здана в експлуатацію у визначений строк, але цей строк уже минув, а забудовник продовжує будівництво. Окрім того, у договорі зазначено, що я маю право на компенсацію за кожен день затримки передачі квартири, але забудовник відмовляється виплачувати таку компенсацію, посилаючись на непередбачувані обставини. Окремо хочу зазначити, що квартира була куплена в кредит, і тепер я оплачую і кредит, і оренду іншого житла. Які мої права в цій ситуації та які юридичні кроки я можу зробити для захисту своїх інтересів?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:39, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, що склалася, у вас є кілька правових механізмів для захисту своїх інтересів відповідно до законодавства України.

По-перше, важливо звернути увагу на умови договору купівлі-продажу, зокрема на положення, що стосуються строків введення квартири в експлуатацію та компенсації за затримку. Якщо забудовник порушив умови договору, це може бути підставою для вимоги компенсації.

Згідно з статтею 526 Цивільного кодексу України, зобов'язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов договору. Якщо забудовник не виконав своє зобов'язання вчасно, він має відповідати за порушення договірних умов.

Стаття 611 Цивільного кодексу України передбачає, що у разі порушення зобов'язання боржником, кредитор має право вимагати відшкодування збитків, якщо це передбачено договором або законом.

Щодо посилання забудовника на непередбачувані обставини, слід зазначити, що відповідно до статті 617 Цивільного кодексу України, звільнення від відповідальності можливе лише у випадку дії непереборної сили (форс-мажору), підтвердженої відповідним документом від Торгово-промислової палати або іншого уповноваженого органу.

Якщо забудовник не надає доказів наявності форс-мажорних обставин, ви можете вимагати виконання зобов'язань за договором, включаючи виплату компенсації за затримку.

Для захисту своїх прав ви можете:

1. Звернутися з письмовою претензією до забудовника, вимагаючи виконання договору та виплати компенсації. У претензії слід зазначити порушені умови договору та послатися на відповідні статті Цивільного кодексу України.

2. У разі відсутності реакції з боку забудовника, звернутися до суду з позовною заявою про стягнення компенсації за затримку передачі квартири та відшкодування збитків.

3. Звернутися до юриста для отримання консультації та допомоги у підготовці документів для суду.

4. Подати скаргу до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, якщо є підстави вважати, що забудовник порушив будівельні норми та правила.

Ці кроки допоможуть відстоювати ваші права та вимагати від забудовника дотримання договірних зобов'язань.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Наследство
19:32, 14.11.2016

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы