Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права власника квартири при приватизації житлового приміщення

1
16:05, 20.09.2024
Права власника квартири при приватизації житлового приміщення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, маю конкретну проблему з приватизацією моєї квартири, що знаходиться у багатоквартирному житловому будинку, де, крім мене, є ще інші власники квартир. Проблема полягає в тому, що я хочу приватизувати свою квартиру, але один із сусідів, який є власником квартири на тому ж поверсі, висловлює протест проти моєї приватизації, мотивуючи це тим, що моя квартира має вихід на загальну площу, яка, за його словами, є спільною власністю всіх мешканців будинку. Він стверджує, що приватизація моєю квартири порушує його права як власника і погрозив звернутися до суду з позовом про визнання моєї приватизації незаконною. Я хотів би дізнатися, чи може він реально перешкодити моїй приватизації і які кроки я повинен здійснити для захисту своїх прав в цій ситуації? Чи може він заблокувати процес приватизації, якщо я маю всі необхідні документи і відповідаю всім вимогам законодавства? Чи є у мене право відстоювати свої інтереси в суді, якщо він дійсно звернеться до суду? Чи можу я розраховувати на допомогу у вирішенні цього питання від державних органів, або мені варто звернутися до приватного юриста?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:33, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

В Україні питання приватизації житла регулюється Законом України "Про приватизацію державного житлового фонду". Відповідно до цього закону, громадяни, які законно проживають у державному чи комунальному житловому фонді, мають право на приватизацію житла, у якому вони проживають (Стаття 2 Закону).

Щодо ситуації з сусідом, його заперечення можуть мати підстави лише в тому випадку, якщо ваша приватизація дійсно порушує права інших мешканців чи законодавчі норми. Однак приватизація вашої квартири не повинна впливати на право інших власників на спільне користування спільним майном будинку, таким як сходові клітини чи коридори (Цивільний кодекс України, Статті 382, 383).

Якщо ви маєте всі необхідні документи для приватизації і відповідаєте всім вимогам законодавства, сусід не може заблокувати процес приватизації лише на підставі власних заперечень. Якщо він подасть позов до суду, ви маєте право захищати свої інтереси в суді, представляючи докази своєї правоти та законності ваших дій.

Звернення до державних органів може бути корисним для отримання офіційних роз'яснень чи допомоги у процесі приватизації. Рекомендується звернутися до органів місцевого самоврядування, які відповідають за питання приватизації у вашому регіоні. Також ви можете звернутися до приватного юриста, який надасть індивідуальну консультацію і допоможе підготуватися до можливого судового розгляду.

Згідно з Конституцією України та Цивільним процесуальним кодексом України, кожен громадянин має право на судовий захист своїх прав, тому ви можете розраховувати на справедливий розгляд справи у суді, якщо вона буде ініційована вашим сусідом.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Spasibo za otvet ...
18:10, 21.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы