Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємне право в Україні: як розподілити спадщину без зіткнень

1
12:49, 04.10.2024
Спадкоємне право в Україні: як розподілити спадщину без зіткнень
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене звати Никита, і я потребую юридичної допомоги щодо розподілу спадщини після смерті моїх батьків. Що мені потрібно знати про спадкоємне право в Україні? Які кроки потрібно зробити для правильного розподілу майна та уникнення конфліктів з іншими спадкоємцями? Чи можливе поділити спадщину мирно без судового процесу? Чи потрібно укладати спадковий договір? Буду вдячний за консультацію та рекомендації щодо вибору компетентного адвоката зі спадкового права в Україні.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:21, 04.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Спадкове право в Україні регулюється Цивільним кодексом України (ЦКУ). Для початку варто зазначити, що спадщина відкривається з моменту смерті спадкодавця (стаття 1220 ЦКУ). Спадкоємцями можуть бути особи, визначені в заповіті, або, за відсутності заповіту, спадкоємці за законом (статті 1223-1224 ЦКУ).

Першим кроком є звернення до нотаріуса для відкриття спадкової справи. Заява про прийняття спадщини подається протягом шести місяців з дня відкриття спадщини (стаття 1270 ЦКУ). Нотаріус перевіряє наявність заповіту і видає свідоцтво про право на спадщину після спливу шестимісячного строку.

Спадкоємці за законом поділяються на черги, і до першої черги належать діти, чоловік або дружина та батьки спадкодавця (стаття 1261 ЦКУ). Якщо всі спадкоємці першої черги згодні з розподілом, можна укласти договір про поділ спадщини без судового втручання (стаття 1267 ЦКУ).

Щодо уникнення конфліктів, важливо провести переговори з іншими спадкоємцями і, за можливості, досягти згоди про розподіл. Рекомендовано оформити домовленість у вигляді нотаріально засвідченого договору.

Спадковий договір може бути корисним, якщо є ризик виникнення спорів, проте він не є обов'язковим. Договір укладається між спадкодавцем і спадкоємцем за життя спадкодавця для визначення умов переходу права власності (стаття 1302 ЦКУ).

Щоб знайти компетентного адвоката зі спадкового права, можна скористатися рекомендаціями знайомих або звернутися до місцевих адвокатських об'єднань. Важливо перевірити досвід і репутацію адвоката, а також його спеціалізацію у спадкових справах.

Ця інформація допоможе вам орієнтуватися в процесі розподілу спадщини в Україні та уникнути можливих юридичних труднощів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы