Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Повернення власності після розлучення.

1
00:07, 21.09.2024
Повернення власності після розлучення.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я зіткнувся з досить складною ситуацією, яка вимагає консультації з жилищного права. Недавно я розлучився із своєю дружиною, і ми зараз проходимо процес поділу майна. Однак, є одне майно, яке створює проблему - це будинок, який було придбано за часів нашого шлюбу. При цьому, цей будинок було записано на ім'я моєї дружини, але було куплено за гроші, які я отримав від продажу моєї квартири, яка була мені у спадок від бабусі до шлюбу. Всі документи, які підтверджують цей факт, наявні. Проте, моя дружина відмовляється від розподілу цього будинку, стверджуючи, що він належить виключно їй, оскільки записаний на її ім'я. Водночас, я хочу повернути свою власність, оскільки вважаю, є справедливим отримання частки вартості будинку, з урахуванням того, що він був придбаний за мої гроші. Які юридичні кроки я повинен здійснити, щоб вирішити цю ситуацію? Чи можу я розраховувати на повернення частки вартості будинку? Чи важливо, що будинок був записано на ім'я моєї дружини, якщо він був придбаний за гроші, які я отримав від продажу моєї особистої власності? Які документи мені потрібно зібрати та які процедури слід пройти, щоб довести свої права на частку вартості цього будинку?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:56, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації важливо зрозуміти, як законодавство України регулює питання поділу спільного майна подружжя та врахування особистого майна при цьому.

Згідно з частиною першою статті 60 Сімейного кодексу України (СК України), майно, набуте подружжям за час шлюбу, є спільною сумісною власністю, незалежно від того, на чиє ім'я воно було придбане. Однак, відповідно до частини першої статті 57 СК України, майно, отримане внаслідок спадщини, є особистою власністю того з подружжя, хто його отримав.

У вашому випадку, якщо кошти на придбання будинку були отримані від продажу квартири, яка була у вашій власності до шлюбу і набута вами у спадок, то ці кошти можна вважати вашою особистою власністю. Відповідно, майно, придбане за ці кошти, може бути визнане вашою особистою власністю, навіть якщо воно формально записано на ім'я вашої дружини.

Для вирішення вашої ситуації, вам слід:

1. **Звернутися до суду** з позовом про визнання права власності на частку будинку. У позові слід обґрунтувати, що кошти на придбання будинку були вашою особистою власністю, отриманою від продажу спадщини.

2. **Зібрати відповідні документи**, які підтверджують факт отримання спадщини, продажу квартири та використання цих коштів для придбання будинку. Це можуть бути документи про спадщину, договір купівлі-продажу квартири, банківські виписки, докази перерахунку коштів тощо.

3. **Залучити свідків**, які можуть підтвердити факт використання ваших особистих коштів для придбання будинку. Це можуть бути рідні, знайомі або навіть фахівці, які брали участь у процесі продажу або купівлі.

4. **Звернутися до адвоката**, який спеціалізується на сімейному праві, для отримання професійної допомоги в підготовці та веденні справи в суді.

З урахуванням вищезазначеного, ви маєте підстави для вимоги частки вартості будинку, оскільки він був придбаний за ваші особисті кошти. Важливо діяти в рамках правового поля, щоб максимально захистити свої інтереси.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы