Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Отримання ордара на службове житло

1
22:48, 25.01.2018
Отримання ордара на службове житло
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Україна, місто Суми, Станіслав.
Цікавить питання отримання службової квартири. На сьогодні я (чоловік) перебуваю на квартирному обліку за місцем проходження служби місто Суми (військовослужбовець). Я прописаний за місцем проходження військової служби разом з дочкою, на квартирному обліку перебуває (я, дружина та дочка). Я та дочка фактично проживаэмо у квартирі дружини разом з її батьком. У квартирі жінки прописано 3 особи (її батько, дружина та дитина яку ми взяли під опіку (дитина має власне житло, але прописана разом з дружиною)). Загальна площа квартири – 52,13 кв.м. на правах власності батька.
Військовою частиною мені було надано 2-х кімнатну службову квартиру , але рішення виконавчого комітету Сумської міської ради ВІДМОВИТИ у наданні такої квартири. Мені було сказано, що відповідно до встановлених постановою про правила обліку громадян, потребуючих поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Сумській області від 26.12.84 № 383, жінка має частку (більше за 6 кв.м).
Але у дружини немає права власності на квартиру батька, я відповідно також не має власності.
Заздалегідь дякую за відповідь.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:07, 25.01.2018
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Згідно з законодавством України, питання надання житлових приміщень військовослужбовцям регулюється низкою нормативно-правових актів. Основним документом є Житловий кодекс Української РСР, який досі діє в частині, не зміненій новим законодавством.

Відповідно до статті 47 Житлового кодексу, громадяни, які потребують поліпшення житлових умов, мають право на отримання службового житла. При цьому, для визначення права на покращення житлових умов враховуються площі житла, яке є у власності чи користуванні членів родини.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради, яке базується на Постанові Ради Міністрів УРСР від 26.12.1984 № 383 "Про правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов", враховується фактична забезпеченість житловою площею. В цьому випадку облік включає не лише власність, а й зареєстроване місце проживання.

Оскільки ваша дружина фактично не має права власності на квартиру, але зареєстрована в ній, це може впливати на рішення про ваше право отримання службового житла. Важливо зазначити, що частки житлової площі, яка перевищує нормативну, розглядаються органами місцевого самоврядування при прийнятті рішень про надання службового житла.

Якщо ви вважаєте, що рішення виконавчого комітету неправомірне, ви маєте право оскаржити його в судовому порядку. Згідно зі статтею 55 Конституції України, кожен громадянин має право на захист своїх прав у суді. Також, відповідно до статті 8 Цивільного процесуального кодексу України, ніхто не може бути позбавлений права на судовий захист.

Рекомендується звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на житлових питаннях, для більш детального аналізу вашої ситуації та підготовки відповідних документів для оскарження рішення.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы