Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона здійснювати будівельні роботи у моєму особистому житловому приміщенні

1
15:54, 20.09.2024
Заборона здійснювати будівельні роботи у моєму особистому житловому приміщенні
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Отже, я володію однокімнатною квартирою в багатоквартирному житловому будинку, який було побудовано у 1960 році. Нещодавно, я вирішив провести реконструкцію своєї квартири, оскільки її стан бажав бути кращим. Я звернувся до спеціалізованої будівельної компанії, яка має всі необхідні дозволи на проведення такого роду робіт. Проте, під час підготовчого етапу робіт, представник житлово-експлуатаційної організації, яка обслуговує наш будинок, заборонив проводити будівельні роботи, посилаючись на те, що будівля є пам'яткою архітектури та має особливу історичну цінність. Відповідно, будь-які зміни в інтер'єрі квартир є неприпустимими. Я хочу зрозуміти, чи має ця організація право забороняти мені здійснювати ремонтні роботи у моїй власній квартирі, які не впливають на зовнішній вигляд будівлі? Які мої права в даній ситуації та чи можу я оскаржити це рішення? Яким чином я можу довести, що мої будівельні роботи не порушують історичний зовнішній вигляд будівлі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:36, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Згідно з законодавством України, власник квартири має право на здійснення реконструкції чи ремонту своєї власності. Однак, якщо будівля, в якій розташована квартира, має статус пам'ятки архітектури, то на проведення будь-яких робіт можуть бути накладені певні обмеження.

Згідно з Законом України "Про охорону культурної спадщини", об'єкти культурної спадщини, до яких можуть належати пам'ятки архітектури, підлягають спеціальному режиму охорони (ст. 32). Це означає, що будь-які зміни, які можуть вплинути на їхню автентичність чи цінність, вимагають спеціального дозволу.

Щоб з'ясувати, чи має ваш будинок статус пам'ятки архітектури, ви можете звернутися до місцевого органу охорони культурної спадщини. Якщо будівля дійсно має такий статус, будь-які роботи, навіть внутрішні, можуть вимагати погодження з відповідними органами.

Однак, якщо ваші заплановані роботи не стосуються несучих конструкцій чи змін фасаду, варто аргументувати, що вони не впливають на історичний зовнішній вигляд будівлі. Згідно з Державними будівельними нормами України, внутрішні роботи, які не зачіпають конструктивні елементи будівлі, зазвичай не потребують спеціальних дозволів, якщо інше не передбачено місцевими правилами.

У випадку, якщо ви вважаєте, що вимоги житлово-експлуатаційної організації є незаконними, ви маєте право оскаржити їхнє рішення в судовому порядку. Для цього важливо зібрати всі необхідні документи, що підтверджують ваші права на проведення робіт, та звернутися за правовою допомогою.

Таким чином, для вирішення даної ситуації слід:
1. Перевірити статус будівлі щодо її визнання пам'яткою архітектури.
2. Звернутись до місцевого органу охорони культурної спадщини для отримання необхідних дозволів, якщо це потрібно.
3. За необхідності, звернутися до суду для оскарження рішення житлово-експлуатаційної організації.

Дотримуючись цих кроків, ви зможете законно реалізувати свої права власника на проведення ремонтних робіт у своїй квартирі.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы