Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона від комунального підприємства на зміни у плануванні квартири.

1
12:11, 25.09.2024
Заборона від комунального підприємства на зміни у плануванні квартири.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ситуація наступна: я є власником квартири в багатоквартирному будинку, який було збудовано ще в радянські часи. Я планую провести ремонт з реструктуризацією простору, а саме - об'єднати кухню та вітальню, але отримав відмову від комунального підприємства у внесенні змін до планування квартири. Вони аргументували це тим, що такі зміни можуть призвести до порушення структурної цілісності будівлі та безпеки житлового простору. Мені важко зрозуміти, наскільки ці аргументи є дійсними, адже я планую привласнити для ремонту професійну будівельну компанію, яка має всі необхідні ліцензії та досвід роботи з подібними проектами. Чи можу я оскаржити цю відмову? Які юридичні кроки маю здійснити, щоб довести свою правоту? Чи потрібно отримувати дозвіл від інших мешканців будинку на подібні зміни? Які можуть бути правові наслідки, якщо я все ж таки вирішу провести ремонт без затвердження від комунального підприємства?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:35, 25.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, коли власник квартири планує змінити планування житлового приміщення, важливо дотримуватись відповідних норм та законодавчих вимог України. Зміни в плануванні можуть підпадати під категорію реконструкції, що регулюється Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" та іншими нормативними актами.

По-перше, вам слід звернутися до положень Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", зокрема, статті 34, яка встановлює необхідність отримання дозволу на виконання будівельних робіт у випадку реконструкції. Для цього потрібно розробити проектну документацію, яка відповідає державним будівельним нормам, та подати її на розгляд у відповідний орган місцевого самоврядування.

Ваше право оскаржити відмову комунального підприємства можна реалізувати шляхом подачі відповідної скарги до вищестоящого органу або ж до суду, якщо вважаєте, що відмова була безпідставною. Під час оскарження доцільно надати експертний висновок сертифікованого фахівця, який підтвердить, що плановані зміни не вплинуть на структурну цілісність будівлі.

Щодо необхідності отримання згоди від інших мешканців, законодавство прямо не вимагає цього для внутрішньої реконструкції квартири. Однак, якщо зміни можуть вплинути на спільні комунікації або несучі конструкції будинку, то отримання згоди може бути доречним з точки зору уникнення конфліктів.

Якщо ви проведете реконструкцію без належного дозволу, це може призвести до правових наслідків, зокрема, до накладення штрафів за порушення будівельних норм (стаття 96 Кодексу України про адміністративні правопорушення) або навіть до вимоги про повернення квартири до попереднього стану. У разі виникнення спору з іншими мешканцями чи органами влади, судовий розгляд може стати неминучим.

Рекомендується проконсультуватися з фахівцем у сфері будівельного права для отримання індивідуальної консультації та допомоги у підготовці необхідних документів.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Недвижимость
14:41, 14.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы