Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Выдключили газову плиту

1
16:59, 21.06.2013
Выдключили газову плиту
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня! Моя дружина з 2003р. зареєстрована у кімнаті гуртожитку, одна. Ще до того як поселилася там дружиниа в цій кімнаті проживав чоловік, якого вона навіть і не бачила. Також з 2003р. разом з дружиною проживала ще одна дівчина, яка в 2004р. виселелася.

Таким чином з 2004 року моя дружина зареєстрована та проживала весь цей час одна без сусідів по кімнаті.

На початку цього місяця, коли дружина була дома відсутня, прийшли представники міськгазу, склали акт про відключення газової плити на поверсі у гртожитку (яких всього дві) в звязку з тим, що у чоловіка, який проживав у кімнаті дружини та дівчини, яка проживала там рік існує заборгованість 800 грн. Таким чином, виходить, що на пів поверху гуртожитка залишилася всього одна газова плита де знаходиться 15 кімнат.

Скажіть будь ласка, чи правомірні дії міськгазу? Виходить, що за борги людей, які не проживають у гуртожитку більше 9 років страждають люди з дітьми, які сплачують за газ! Порадьте будьласка, що можна зробити.

Завчасно вдячний!

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:14, 21.06.2013
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Дії міськгазу щодо відключення газової плити можуть бути неправомірними, якщо відключення було здійснено без належного обґрунтування та без урахування факту, що ваша дружина не має заборгованості. Відповідно до статті 16 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", постачальник комунальних послуг має право припинити або зупинити надання послуг лише у випадках, передбачених договором або законом, зокрема у разі наявності заборгованості. При цьому, заборгованість має бути підтверджена і належати саме споживачу, а не попереднім мешканцям.

Окрім того, відповідно до статті 20 цього ж закону, споживач має право на отримання комунальних послуг належної якості і у повному обсязі, а також на безперебійне постачання, якщо інше не передбачено договором або законодавством.

Враховуючи, що заборгованість належить особам, які вже тривалий час не проживають у вашій кімнаті, міськгаз мав би вжити заходів щодо стягнення заборгованості безпосередньо з боржників, а не обмежувати права добросовісних споживачів.

Рекомендується звернутися до міськгазу з письмовою заявою, в якій викласти ситуацію, надати докази відсутності заборгованості з боку вашої дружини та вимагати поновлення газопостачання. Також можна звернутися до місцевого управління захисту прав споживачів або до суду для захисту своїх прав у разі, якщо міськгаз не реагуватиме на ваші звернення.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы