Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові права при розлученні: як захистити свої інтереси?

1
21:38, 26.09.2024
Спадкові права при розлученні: як захистити свої інтереси?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як жінка, яка розлучається з чоловіком, мені важливо зрозуміти, які спадкові права я маю на майно, яке було набуте під час шлюбу. Чи можу я претендувати на певну частку спільно нажитого майна, якщо чоловік помере? Як взагалі відбувається поділ майна у разі розлучення? Питання для юриста: Які права на спадщину я можу мати у разі смерті колишнього чоловіка після розлучення? Які кроки мені слід підприйняти для захисту своїх інтересів у цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:26, 26.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У разі розлучення та поділу майна варто враховувати кілька аспектів законодавства України. Перш за все, відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є спільною сумісною власністю подружжя. У разі розлучення таке майно підлягає поділу в рівних частках, якщо інше не передбачено шлюбним договором або іншими домовленостями.

Щодо спадкових прав, важливо розуміти, що після розлучення ви втрачаєте статус спадкоємця першої черги стосовно колишнього чоловіка. Відповідно до статті 1224 Цивільного кодексу України, спадкоємцями першої черги є діти спадкодавця, другий з подружжя (якщо не розлучені) та батьки. Це означає, що після розірвання шлюбу ви не матимете права на спадщину колишнього чоловіка, якщо тільки у заповіті не буде зазначено інше.

Щоб захистити свої інтереси, вам слід:

1. Офіційно оформити розлучення та поділити спільно нажите майно. Це можна зробити шляхом укладення договору про поділ майна або через суд.

2. Якщо є сумніви щодо розподілу майна, зверніться до суду з позовом про поділ спільного майна подружжя відповідно до статті 71 Сімейного кодексу.

3. У разі наявності дітей, які можуть претендувати на спадщину, забезпечте їхні права на спадщину шляхом подання нотаріусу заяви про прийняття спадщини.

4. Якщо є заповіт, в якому ви вказані як спадкоємець, після смерті вашого колишнього чоловіка подайте заяву про прийняття спадщини протягом шести місяців з дня відкриття спадщини відповідно до статті 1269 Цивільного кодексу.

Звернення за кваліфікованою юридичною допомогою допоможе вам краще зрозуміти ваші права та вчасно вжити необхідні заходи для їх захисту.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Оплата ЖКХ
19:01, 27.03.2017

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы