Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові питання при розлученні: як розподілити майно?

1
13:21, 04.10.2024
Спадкові питання при розлученні: як розподілити майно?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, Юрій, мешкаю у селі Бороди та маю проблему із розподілом спадщини під час розлучення. Моя колишня дружина претендує на частку майна, яке я успадкував від своїх батьків. Чи має вона право на це майно? Які кроки мені потрібно підприйняти, щоб захистити свої інтереси та довести свою правоту в суді? Потрібен адвокат або юрист, який спеціалізується на спадкових справах, щоб надати мені консультацію та допомогу у цій складній ситуації.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:14, 04.10.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації важливо розуміти, що згідно з законодавством України, майно, успадковане одним із подружжя, не входить до складу спільної сумісної власності подружжя. Відповідно до статті 57 Сімейного кодексу України, майно, яке було отримано в порядку спадкування, є особистою приватною власністю того з подружжя, хто його успадкував.

Таким чином, ваша колишня дружина не має правових підстав претендувати на частку у спадковому майні, якщо тільки не було спеціальної домовленості або шлюбного договору, який визначає інше.

Щоб захистити свої інтереси, рекомендується вжити наступні кроки:

1. **Зібрати документи**: Підготуйте всі документи, що підтверджують факт успадкування, такі як свідоцтво про право на спадщину, заповіт (якщо він є), рішення суду про вступ у спадщину тощо.

2. **Консультація з адвокатом**: Зверніться до адвоката або юриста, який спеціалізується на спадкових справах. Адвокат зможе надати вам детальну консультацію, враховуючи всі обставини вашої справи, а також допоможе підготувати необхідні документи та заяви до суду.

3. **Судовий захист**: Якщо колишня дружина подала позов до суду з вимогою визнати її право на частку спадкового майна, вам потрібно буде подати заперечення на позов. Адвокат допоможе правильно сформулювати вашу правову позицію і підготувати всі необхідні документи для судового процесу.

4. **Участь у судовому процесі**: З'являйтесь на всі судові засідання, надавайте докази і аргументи, які підтверджують ваші права на спадкове майно.

Важливо діяти швидко та обґрунтовано, щоб захистити свої права. Якщо вам потрібна допомога у виборі адвоката, можна звернутися до колегії адвокатів у вашому регіоні або скористатися спеціалізованими онлайн-платформами для пошуку юристів.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы