Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність житлового приміщення: як захистити свої права?

1
00:01, 29.09.2024
Спадкоємність житлового приміщення: як захистити свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя мати померла, і залишила мені у спадок житлове приміщення. Однак, моя сестра теж претендує на цю нерухомість, стверджуючи, що мати залишила їй її частку у спадок. Яким чином я можу захистити свої права на це житло від претензій сестри? Які кроки мені потрібно підприйняти юридично, щоб вирішити цю ситуацію?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:36, 29.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У разі виникнення спадкового спору щодо майна, яке залишила ваша мати, важливо діяти згідно з нормами законодавства України. Основним актом, що регулює спадкові відносини, є Цивільний кодекс України.

1. **Перевірка наявності заповіту**: Перш за все, необхідно визначити, чи існує заповіт, складений вашою матір'ю, який підтверджує її волю щодо розподілу спадщини. Згідно зі статтею 1247 Цивільного кодексу України, заповіт повинен бути складений у письмовій формі та нотаріально посвідчений. Якщо заповіт є, необхідно звернутися до нотаріуса, який його посвідчував, для отримання офіційного копії.

2. **Оформлення спадщини**: Якщо заповіт відсутній або він не містить положень про вашу сестру, спадкування відбуватиметься за законом (стаття 1261 Цивільного кодексу України). Для оформлення спадщини вам необхідно звернутися до нотаріуса за місцем відкриття спадщини із заявою про прийняття спадщини протягом шести місяців з дня смерті матері (стаття 1270 Цивільного кодексу України).

3. **Нотаріальне оформлення прав**: Нотаріус перевірить подані документи та, у разі відсутності заперечень та інших спадкоємців, видасть свідоцтво про право на спадщину (стаття 1297 Цивільного кодексу України).

4. **Вирішення спору**: У разі, якщо ваша сестра надасть докази, які підтверджують її право на частку в спадщині (наприклад, інший заповіт), і ви вважаєте їх необґрунтованими, можна звернутися до суду для вирішення спору. Судовий процес буде регулюватися нормами Цивільного процесуального кодексу України.

5. **Медіація**: За можливості, розгляньте альтернативні способи вирішення спору, такі як медіація, щоб досягти згоди без судового втручання.

Звернення до досвідченого юриста допоможе забезпечити правильність оформлення документів та підвищить шанси на успішний захист ваших прав.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Алименты
19:27, 26.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы