Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з приватизацією житла

1
18:02, 20.09.2024
Проблеми з приватизацією житла
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, проживаю в квартирі, що перебуває у комунальній власності. Мені було надано дану квартиру ще в радянські часи, проте я не приватизував її. Нещодавно я вирішив це зробити, але виникли певні складнощі. Зокрема, у процесі оформлення документів мені повідомили, що мені необхідно отримати згоду всіх членів моєї родини (маю на увазі мою дружину та дорослу доньку, яка зараз проживає за кордоном), а також документ, що підтверджує моє право на приватизацію. Проте, я не зовсім розумію, як саме я можу отримати таку згоду, та який саме документ мають на увазі. Також мене турбує питання щодо оподаткування при приватизації: чи потрібно сплачувати якийсь податок з цього процесу, і якщо так, то який саме? І які можуть бути наслідки, якщо я не зможу приватизувати квартиру? Чи можуть мене змусити виселити? І чи можуть виникнути проблеми, якщо я спробую приватизувати квартиру після того, як я почав цей процес, але не завершив його? Буду вдячний за роз'яснення цих питань.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:13, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до законодавства України, приватизація державного житлового фонду регулюється Законом України "Про приватизацію державного житлового фонду". Згідно з цим законом, громадяни мають право безоплатно приватизувати займані ними приміщення (стаття 2 Закону).

1. **Згода членів сім'ї**: Для приватизації квартири, яка перебуває у комунальній власності, дійсно необхідна згода всіх повнолітніх членів сім'ї, які проживають у цій квартирі або зареєстровані в ній. Це передбачено статтею 8 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду". Якщо ваша донька проживає за кордоном, вона може надати згоду у вигляді нотаріально завіреної заяви, яку можна оформити через консульство України в країні її проживання.

2. **Документ, що підтверджує право на приватизацію**: Зазвичай це ордер на житлове приміщення, договір оренди або інший документ, що підтверджує ваше право на користування житлом. Якщо у вас виникають питання з цього приводу, рекомендується звернутися до органів місцевого самоврядування для уточнення переліку необхідних документів.

3. **Оподаткування**: При приватизації житлового приміщення податок на доходи фізичних осіб не сплачується, оскільки така операція не є об'єктом оподаткування (пункт 165.1.40 Податкового кодексу України). Однак можуть бути адміністративні збори, наприклад, за оформлення документів.

4. **Наслідки неприватизації**: Якщо ви не зможете приватизувати квартиру, ви залишаєтеся її наймачем. Законодавство не передбачає обов'язковості приватизації, тому вас не можуть примусово виселити лише на підставі відмови від приватизації, за умови дотримання правил користування житлом і своєчасної сплати комунальних послуг.

5. **Перерваний процес приватизації**: Якщо процес приватизації розпочато, але не завершено, це може ускладнити подальшу приватизацію, оскільки можуть бути зміни в законодавстві або в умовах, що регулюють цей процес. Важливо своєчасно завершити процес, щоб уникнути можливих ускладнень.

Рекомендується звернутися до юриста або до органів місцевого самоврядування для отримання детальної консультації щодо вашої конкретної ситуації та для допомоги в оформленні необхідних документів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы