Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з приватизацією квартири після розлучення

1
02:23, 21.09.2024
Проблеми з приватизацією квартири після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Звертаюся зі складним, на мою думку, питанням. Ми з колишнім чоловіком розлучилися п'ять років тому, але залишилися співвласниками квартири, яку купили за часів шлюбу. Нам обом бажано приватизувати цю нерухомість, але виникають проблеми. Чоловік виїхав жити за кордон і залишив мені довіреність на управління квартирою, але вона не містить пункту про можливість приватизації. З іншого боку, він не проти приватизації, але не може приїхати в Україну. Крім того, виникла інша проблема. За час шлюбу ми зробили ремонт в квартирі, але не зареєстрували його офіційно. Зараз, коли виникла необхідність в оцінці квартири для приватизації, виникає питання, як правильно оцінити квартиру, ураховуючи незареєстрований ремонт. Враховуючи все вищевказане, хотіла б почути думку юриста: як мені вирішити ці питання і провести приватизацію квартири, враховуючи відсутність колишнього чоловіка в Україні і наявність незареєстрованого ремонту?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:51, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації, для вирішення питання з приватизацією квартири, яка була придбана під час шлюбу, слід врахувати кілька юридичних аспектів.

По-перше, оскільки квартира є спільною власністю, необхідно отримати згоду обох співвласників на будь-які дії з її приватизації. Згідно з частиною 3 статті 369 Цивільного кодексу України, розпорядження майном, що є у спільній частковій власності, здійснюється за згодою всіх співвласників. Таким чином, для приватизації необхідно мати документально підтверджену згоду вашого колишнього чоловіка.

Враховуючи, що ваш колишній чоловік перебуває за кордоном, він може надати вам нову довіреність, яка передбачатиме право на проведення приватизації. Довіреність має бути належним чином оформлена та засвідчена в консульській установі України за кордоном, відповідно до частини 3 статті 40 Закону України "Про нотаріат".

Щодо питання оцінки квартири з урахуванням незареєстрованого ремонту, варто звернутися до професійного оцінювача (суб’єкта оціночної діяльності), який зможе провести оцінку ринкової вартості нерухомості. Оцінювач врахує всі фактичні поліпшення, зроблені в квартирі, навіть якщо вони не були офіційно зареєстровані. Відповідно до статті 12 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", оцінка проводиться з урахуванням всіх обставин, що впливають на вартість майна.

Розв’язання цих питань потребуватиме певних зусиль, але за умови дотримання зазначених процедур ви зможете успішно провести приватизацію квартири. Рекомендується також проконсультуватися з нотаріусом або адвокатом, щоб забезпечити правильність оформлення всіх необхідних документів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы