Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Допомога з отримання аліментів: як вимагати від батька підтримки дитини?

1
00:56, 29.09.2024
Допомога з отримання аліментів: як вимагати від батька підтримки дитини?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я - молода мати одиночка, яка виховує дитину самостійно. Батько мого дитини відмовляється виплачувати аліменти, хоча має стабільний дохід. Як мені правильно оформити вимогу про виплату аліментів і яким чином звернутися до суду для врегулювання цього питання? Які документи мені необхідно мати при собі, щоб вивести цю ситуацію на правовий лад? Які права у мене як матері в цьому випадку? Чи є шанси отримати адекватну суму аліментів для підтримки мого дитини?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:14, 29.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашому випадку, щоб отримати аліменти на дитину, ви маєте право звернутися до суду з позовною заявою про стягнення аліментів. Відповідно до статті 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Для подання позовної заяви вам необхідно підготувати наступні документи:

1. **Позовна заява**. У ній слід вказати усі обставини справи, зокрема, факт народження дитини, відомості про батька, його відмову від утримання дитини, а також ваші вимоги щодо розміру аліментів. Позов пишеться у вільній формі, але з дотриманням вимог до оформлення процесуальних документів.

2. **Свідоцтво про народження дитини**. Цей документ підтверджує ваше материнство і факт народження дитини.

3. **Докази доходів батька**. Це можуть бути довідки про його доходи, якщо такі є, або інші документи, що підтверджують його фінансове становище.

4. **Документи, що підтверджують ваші витрати на утримання дитини**. Це можуть бути чеки, квитанції, договори на навчання тощо.

5. **Копії усіх документів**. Для суду і для відповідача (батька дитини).

Відповідно до статті 182 Сімейного кодексу України, розмір аліментів визначається судом з урахуванням стану здоров'я, матеріального положення, сімейного стану сторін та інших обставин, що мають істотне значення. Мінімальний розмір аліментів на дитину не може бути меншим за 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Ви можете звернутися до місцевого суду за місцем вашого проживання або проживання відповідача. Звернення до суду в таких справах звільняється від сплати судового збору (стаття 5 Закону України "Про судовий збір").

Ваші права як матері закріплені у Сімейному кодексі України, зокрема право на отримання аліментів для утримання дитини. Ви маєте всі підстави для звернення до суду з позовом про стягнення аліментів і отримання адекватної суми для підтримки дитини, якщо батько має стабільний дохід.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы