Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з незаконним зайняттям житла

1
16:15, 20.09.2024
Проблеми з незаконним зайняттям житла
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є власником квартири, яку купив у новобудові від забудовника. В процесі покупки мені було надано всі необхідні документи, включаючи дозвіл на ввод в експлуатацію будинку. Однак, після отримання ключів від квартири, я виявив, що вона вже зайнята людьми, які стверджують, що є її законними наймачами. Вони навіть пред'явили договір оренди, який, за їхніми словами, був укладений з забудовником до моєї покупки квартири. Також вони стверджують, що забудовник не інформував їх про продаж квартири. Я звернувся до забудовника, але він відмовляється вирішувати цю проблему, адже, за його словами, він вже не є власником квартири. Мені невідомо, як вирішити це питання, адже я не маю досвіду в юридичних питаннях. Які мої дії повинні бути в цій ситуації? Чи можу я вимагати виселення незаконних мешканців? Чи можу я звернутися до суду з позовом до забудовника про відшкодування збитків? Які документи мне потрібні для цього?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:37, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, що склалася, необхідно діяти у відповідності до чинного законодавства України для захисту ваших прав як власника квартири. Основними нормативними актами, які регулюють ваші права, є Цивільний кодекс України (ЦКУ) та Закон України "Про захист прав споживачів".

1. **Встановлення права власності**: Переконайтеся, що ваше право власності на квартиру належним чином зареєстроване у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Згідно зі статтею 182 ЦКУ, право власності на нерухоме майно підлягає державній реєстрації.

2. **Перевірка договору оренди**: Зверніться до юриста для аналізу договору оренди, наданого мешканцями. Важливо встановити, чи був цей договір укладений і зареєстрований відповідно до законодавства. Якщо договір не був зареєстрований, його юридична сила може бути поставлена під сумнів.

3. **Вимога виселення**: Ви маєте право вимагати виселення мешканців через суд, якщо їх перебування у квартирі є незаконним. Відповідно до статті 391 ЦКУ, власник має право вимагати усунення будь-яких порушень, навіть якщо вони не пов'язані з позбавленням володіння.

4. **Позов до забудовника**: Ви можете подати позов до забудовника про відшкодування збитків, якщо він не виконав свої обов'язки належним чином або ввів вас в оману. Це може бути зроблено на підставі статей 22 та 623 ЦКУ, які передбачають відшкодування збитків за порушення зобов'язань.

5. **Необхідні документи**: Для підготовки позову вам знадобляться:
- Договір купівлі-продажу квартири.
- Документи, що підтверджують ваше право власності.
- Копії договору оренди, наданого мешканцями.
- Листування або інші докази ваших спроб вирішити питання з забудовником.

6. **Звернення до адвоката**: Рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на нерухомості, для представлення ваших інтересів у суді. Адвокат допоможе підготувати всі необхідні документи та представляти вас у судовому процесі.

Дії в межах правового поля допоможуть вам захистити свої права та інтереси як законного власника квартири.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы