Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про прописку неповнолітньої дитини

1
16:01, 23.06.2018
Про прописку неповнолітньої дитини
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня! У нас виникла проблема такого плану. Моя дочка розвелася із чоловіком 11 років тому, при розлученні питання про проживання неповнолітньої дитини було одразу узгоджено між батьками, тобто, колишній чоловік одразу у заяві на розлучення написав, що не заперечує проти того, щоб дитина залишилася проживати з матір'ю. Дочка з онукою були прописані у нашій з чоловіком квартирі. Два роки тому ми допомогли дочці придбати власне житло у іншому місті, але поки робився ремонт, вони залишалися прописані у мене. Зараз ремонт закінчений, всі документи на право власності у дочки на руках, дитина вчиться у школі в тому місті, в якому куплена квартира, і дочка вирішила виписатися с нашої квартири і прописатися у своїй, звичайно, разом із дитиною. Коли ж звернулася з цим питанням у ЦНАП, там їй відповіли, що без згоди батька не можуть прийняти документи на прописку дитини. Виходить якась абсурдна ситуація. Батько з самого початку написав згоду на проживання дитини з матір'ю, дитина від самого народження була прописана у нас, а зараз, коли у її матері з'явилося власне житло, потрібна згода батька на виписку дитини з НАШОЇ квартири і на прописку в квартиру МАМИ, з якою вона і так живе. Дочці відмовити в прописці у власній квартирі не мають права,а тому виходить, що дитина залишається прописана у нас, хоча фактично вона живе з матір'ю. Звичайно, ми можемо почекати трішки, коли дитині виповниться 14 років, а це станеться через місяць. Але чому дочка повинна потім знову починати цю волокіту з початку, тим більше, що вона хоче одразу після прописки подавати заяву на виготовлення паспорту для дитини.Скажіть, чи має право ЦНАП відмовити моїй онуці в праві прописки в квартиру матері на підставі того, що немає згоди на це батька дитини, виходячи з вищенаписаного?
Дякую.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:57, 23.06.2018
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з українським законодавством, питання реєстрації місця проживання дитини регулюється Законом України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні". Відповідно до статті 6 цього Закону, місце проживання дитини віком до 14 років реєструється за згодою обох батьків або за рішенням суду, якщо такої згоди немає.

Однак, якщо батько дитини на момент розлучення дав письмову згоду на проживання дитини з матір'ю, це може слугувати підставою для реєстрації місця проживання дитини за новою адресою разом з матір'ю. Важливо, щоб цей документ був належним чином оформлений і засвідчений.

У вашій ситуації, як на момент розлучення було досягнуто згоди щодо місця проживання дитини з матір'ю, це може бути використано як аргумент у випадку, якщо батько не заперечує проти зміни місця реєстрації. Якщо ж батько заперечує або є інші обставини, які ускладнюють процес, можливо, знадобиться звернення до суду для вирішення цього питання.

Також, якщо дитині скоро виповниться 14 років, вона зможе самостійно отримати паспорт та зареєструвати місце проживання на підставі згоди матері, що значно спростить процедуру.

Рекомендується звернутися до юриста для отримання детальної консультації та, за необхідності, підготовки всіх необхідних документів, щоб забезпечити правомірність дій при зміні місця реєстрації дитини.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Дарственная
22:52, 07.03.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы