Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Придбання квартири в новобудові: правові нюанси

1
00:08, 21.09.2024
Придбання квартири в новобудові: правові нюанси
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ситуація складна. Я придбав квартиру в новобудові, але здається, що забудовник втратив ліцензію на будівництво в процесі зведення будинку. Правова ситуація стала ще більш заплутаною, коли я з'ясував, що забудовник оголосив про банкрутство. Я дізнався, є ще й інші покупці, які зіткнулися з подібною проблемою. Водночас, в нас всіх є договори купівлі-продажу, у яких вказано, що забудовник зобов'язаний передати нам належність за нашими квартирами. Але, що відбуватиметься з нашими правами на ці квартири, якщо забудовник офіційно оголосив про банкрутство? Наскільки законними є наші договори, якщо забудовник втратив ліцензію на будівництво в процесі зведення будинку? Чи можливо взагалі отримати квартиру, якщо забудовник банкрут? Чи є якісь юридичні механізми захисту наших інтересів в цій ситуації? Що ми можемо зробити, щоб врятувати наші інвестиції або хоча б отримати компенсацію від забудовника?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:30, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо розглянути кілька аспектів, які регулюються законодавством України.

1. **Втрата ліцензії на будівництво**: Якщо забудовник втратив ліцензію на будівництво, це може вплинути на законність будівництва. Згідно з статтею 37 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", дозвіл на виконання будівельних робіт може бути анульований у разі втрати ліцензії. Це може створити проблеми з введенням будинку в експлуатацію, що вплине на можливість оформлення права власності на квартиру.

2. **Банкрутство забудовника**: У разі банкрутства забудовника, ваші права як кредитора регулюються Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Ви маєте право заявити свої вимоги в рамках процедури банкрутства. Важливо звернутися до арбітражного керуючого, який відповідає за розгляд справи про банкрутство, і подати заяву про визнання вас кредитором.

3. **Захист прав інвесторів**: Закон України "Про захист прав споживачів" може надавати певний рівень захисту, оскільки ви, як покупець, маєте права на захист своїх інтересів у разі недобросовісної поведінки забудовника. Ви можете звернутися до суду для захисту своїх прав, вимагаючи виконання зобов'язань за договором або компенсацію збитків.

4. **Юридичні механізми**: Ви можете об'єднатися з іншими покупцями, які опинилися в аналогічній ситуації, щоб спільно звертатися до суду або відповідних органів. Подайте заяву до Державної архітектурно-будівельної інспекції щодо перевірки законності будівництва. Також розгляньте можливість подати колективний позов до суду.

5. **Компенсація**: Якщо забудовник не в змозі виконати свої зобов'язання, ви можете вимагати компенсації через суд. Однак, це може бути складно в разі відсутності достатніх активів у забудовника.

Рекомендується звернутися за консультацією до адвоката, який спеціалізується на питаннях нерухомості та банкрутства, для отримання індивідуальної правової допомоги у вашій ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы