Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Поділ майна після розлучення: як захистити свої права?

1
18:41, 29.09.2024
Поділ майна після розлучення: як захистити свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як жінка, перебуваю в процесі розлучення і хочу дізнатися, які права я маю щодо поділу спільного майна з колишнім чоловіком. Чи можу я претендувати на певну частку майна, яке було нажите під час шлюбу? Які документи мені потрібно підготувати для розпочатку процедури поділу майна? Які кроки мені слід вжити, щоб захистити свої інтереси у цьому складному процесі? Чи є які-небудь винятки або особливості, які варто врахувати? Чи можливий варіант укладення домовленості з колишнім чоловіком щодо поділу майна поза судом?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:12, 29.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

В Україні розподіл спільного майна подружжя регулюється Сімейним кодексом України. Згідно зі статтею 60 Сімейного кодексу, майно, набуте подружжям за час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, незалежно від того, на чиє ім'я воно було придбане або ким з подружжя вносилися кошти.

Під час розподілу майна кожен з подружжя має право на рівну частку в спільному майні, але сторони можуть домовитися про інший розподіл. Ви можете претендувати на половину майна, якщо інше не передбачено шлюбним договором або домовленістю між сторонами.

Для розпочатку процедури поділу майна, необхідно підготувати наступні документи:
1. Свідоцтво про шлюб.
2. Документи, що підтверджують право власності на майно (наприклад, договори купівлі-продажу, свідоцтва на нерухомість).
3. Документи, що підтверджують походження коштів для придбання майна, якщо це необхідно.
4. За наявності, шлюбний договір або інші угоди щодо майна.

Процедура поділу майна може відбуватися як через суд, так і шляхом укладення угоди між подружжям. Позасудова домовленість можлива і часто є більш гнучким та швидким способом вирішення питання. Важливо, щоб така угода була оформлена письмово і, за необхідності, завірена нотаріусом.

Щоб захистити свої інтереси:
1. Зберігайте всі документи, що стосуються спільного майна.
2. Розгляньте можливість консультації з адвокатом, який спеціалізується на сімейному праві.
3. Перевірте, чи не має колишній чоловік особистих зобов'язань, які можуть вплинути на розподіл майна.

Слід врахувати, що існують винятки: майно, отримане в дар, у спадщину, а також особисті речі, куплені за особисті кошти, не підлягають розподілу (стаття 57 Сімейного кодексу України).

Насамкінець, пам'ятайте, що взаємна домовленість та компроміс можуть значно спростити процес поділу майна і зекономити час та кошти.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы