Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Оформлення права власності

1
14:11, 21.11.2012
Оформлення права власності
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
У мене на руках є договір про пайову участь у будівництві від 01.02.2009 року укладений між мною та юр.собою забудовником та акт прийому передачі від 10.02.2012 року 1-но кімнатної квартири в закінченого будівництва 24-х квартирного будинку житлового будинку. Я звернулась в БТІ за місцем знаходження об’єкта , воно відмовило у зв’язку з тим що даний договір виключений 2010 році (Тимчасове положення) з переліку документів що заминається на свідоцтво, мотивуючи цим що з 14.06.2006 року інвестування та фінансування будівництва таких об’єктів може здійснюватися виключно через фонди фінансування будівництва, фонди операцій з нерухомістю, інститути спільного інвестування, недержавні пенсійні фонди, які створені та діють відповідно до законодавства, а також через випуск безпроцентних (цільових) облігацій, за якими базовим товаром виступає одиниця такої нерухомості. Поставили до відома що Забудовник має надати такі відповідні документи для реєстрації за мною нерухомості а саме:
1.договір про участь у Фонді фінансування будівництва
2.довідка фінансової компанії, яка підтверджує моє право на отримання у власність об'єкта інвестування Чи правомірно БТІ відмовило?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:26, 21.11.2012
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Відмова БТІ у реєстрації права власності на квартиру може бути обґрунтованою, але для точного визначення правомірності такої відмови необхідно врахувати кілька аспектів.

Згідно з Законом України "Про інвестиційну діяльність" та Законом України "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю", інвестування в будівництво може здійснюватися через різні механізми, включаючи фонди фінансування будівництва. Зміни, які відбулися після 2006 року, справді встановили, що інвестування у будівництво нових об'єктів має здійснюватися через визначені законом механізми.

Однак, якщо договір пайової участі був укладений до змін у законодавстві (як у вашому випадку, у 2009 році), це може бути підставою для окремого розгляду вашої ситуації. Важливо також врахувати, що акт прийому-передачі від 2012 року може бути свідченням завершення будівництва і передачі вам квартири як інвестору.

Варто зазначити, що відповідно до статті 331 Цивільного кодексу України, право власності на новозбудоване нерухоме майно виникає з моменту завершення будівництва та прийняття об'єкта в експлуатацію. Якщо будинок введено в експлуатацію та ви отримали акт прийому-передачі, це може свідчити про ваше право на реєстрацію такого майна.

Однак, БТІ може вимагати додаткових документів для підтвердження правомірності передачі вам права власності, враховуючи зміни у законодавстві, які сталися після укладання вами договору. Зокрема, можуть вимагатися документи від забудовника, які підтверджують правомірність вашого права на отримання квартири.

Для вирішення цієї ситуації вам може бути доцільно звернутися до забудовника з проханням надати необхідні документи або роз'яснення, а також отримати консультацію у кваліфікованого юриста для захисту ваших прав. Якщо забудовник не надасть необхідні документи, ви можете розглянути можливість звернення до суду для вирішення цього питання.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы