Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Соборности Украины!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Непередбачувані перипетії спадкування квартири

1
16:45, 20.09.2024
Непередбачувані перипетії спадкування квартири
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
У зв'язку зі смертю близької родички, я став спадкоємцем її житла. Весь цей процес був організований через нотаріуса і на перший погляд, все пройшло гладко. Однак, нещодавно я отримав лист від місцевого ЖЕКу, в якому говориться, є ще один спадкоємець, якого я не знаю. Він вимагає розподілу квартири або викупу його частки. Водночас, вказаний спадкоємець не був зазначений у спадковій справі, яку я отримав від нотаріуса. Тепер у мене виникло безліч питань. Як можливо, що він не був зазначений у спадковій справі? Чи може він вимагати розподілу квартири або викупу його частки? Які мої права як спадкоємця в даній ситуації? Які кроки мені слід зробити, щоб вирішити це питання? Чи слід мені звертатися до юриста або я можу вирішити це питання самостійно?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:09, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо розібратися з декількома аспектами спадкового права та відносин з іншим спадкоємцем.

По-перше, відповідно до статті 1268 Цивільного кодексу України, спадкоємець набуває права на спадщину після її прийняття, що може бути здійснено або шляхом подання заяви нотаріусу, або фактичним вступом у володіння спадковим майном. Якщо інший спадкоємець не подав заяву про прийняття спадщини до нотаріуса протягом шести місяців з моменту відкриття спадщини, його права на спадщину можуть бути втрачені. Однак, існують обставини, за яких цей строк може бути продовжено судом, наприклад, якщо спадкоємець не знав і не міг знати про відкриття спадщини (стаття 1272 ЦК України).

По-друге, нотаріус під час оформлення спадщини повинен був перевірити коло спадкоємців, звернувшись до відповідних реєстрів та інших джерел інформації. Якщо інший спадкоємець не був включений у спадкову справу, можливо, він не заявив про свої права нотаріусу вчасно або не мав достатніх підстав для включення.

Щодо вимог іншого спадкоємця про розподіл квартири або викуп його частки, це можливо лише за умови, якщо він дійсно має законні права на частку у спадщині. Якщо його права підтверджені, наприклад, судовим рішенням, вам доведеться вирішувати питання щодо розподілу майна або викупу його частки.

Ваші права як спадкоємця захищені законом. Якщо ви є єдиним спадкоємцем, який своєчасно прийняв спадщину, ви маєте право самостійно розпоряджатися спадковим майном.

Рекомендується звернутися до юриста, спеціалізованого на спадковому праві, для належної юридичної оцінки ситуації та представлення ваших інтересів. Юрист допоможе перевірити правомірність вимог іншого спадкоємця, в разі потреби підготувати документи для звернення до суду або вирішення ситуації в досудовому порядку.

Також ви можете самостійно звернутися до суду для вирішення спору, але в такому випадку важливо бути добре обізнаним у правових аспектах, щоб не допустити помилок.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Оформить дом
20:05, 26.02.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы