Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чи законна продаж будинку з прописаними в ньому людьми?

1
17:58, 14.06.2018
Чи законна продаж будинку з прописаними в ньому людьми?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня. Сьогодні ми з чоловік купили будинок. Після оплати всіх квитанцій і підписання договорів у нотаріуса-нам заявили, що в будинку ще досі прописані 4 дорослих чоловік, але є документ, яким вони зобовязались виписатись до 15го червня. Завтра 15те червня-вони не виписались. Чи законна така угода? Чи законні дії нотаріуса, яка приховала цей факт? Що нам тепер робити з цими прописаними людьми? Як їх виписати? Чи не заявлять вони претензії на частини будинку?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:12, 14.06.2018
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли після купівлі будинку в ньому залишаються прописаними сторонні особи, важливо враховувати кілька аспектів, пов'язаних з українським законодавством.

По-перше, відповідно до статті 377 Цивільного кодексу України, право власності на об'єкт нерухомого майна переходить до покупця з моменту державної реєстрації цього права. На момент підписання договору купівлі-продажу та його нотаріального посвідчення попередній власник зобов'язаний був надати вам інформацію про осіб, які зареєстровані в цьому житлі.

Щодо дій нотаріуса, то згідно зі статтею 46 Закону України "Про нотаріат", нотаріус зобов'язаний перевірити законність змісту угоди, яку він посвідчує. Якщо нотаріус був обізнаний про те, що в будинку зареєстровані інші особи, але не повідомив про це, то його дії можуть бути розцінені як порушення професійних обов'язків. Проте, нотаріус не зобов'язаний перевіряти питання реєстрації місця проживання осіб, це є відповідальністю продавця.

Щодо виписки осіб, то відповідно до статті 7 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", ви як новий власник маєте право ініціювати процедуру зняття з реєстрації місця проживання цих осіб, якщо вони не виконали своїх зобов'язань і не виписались добровільно. Для цього слід звернутися до відповідного органу реєстрації з відповідною заявою та документами, що підтверджують ваше право власності на будинок.

Щодо можливих претензій на частини будинку, то зареєстровані особи, які не є співвласниками даного майна, не мають прав на частину нерухомості. Їх реєстрація за місцем проживання не надає їм права власності. Проте, у разі виникнення суперечок, питання може бути вирішене в судовому порядку.

Рекомендується також звернутися за консультацією до адвоката, щоб більш детально розібратися у вашій ситуації та вжити необхідних заходів для захисту ваших прав.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы