Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Тема: Конфлікт інтересів при купівлі квартири.

1
20:57, 21.09.2024
Тема: Конфлікт інтересів при купівлі квартири.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Складна проблема: Я, звичайний громадянин України, столкнувся з ситуацією, що вимагає кваліфікованої юридичної допомоги. Розпочавши процес купівлі квартири, я натрапив на незвичайну ситуацію: виявилося, що квартира, яку я планував придбати від фізичної особи, знаходиться в гіпотеці в банку, в якому працює мій брат. Він, як спеціаліст з гіпотечного кредитування, надав мені консультацію з цього питання. Згодом, я дізнався, що квартиру відповідно до договору повинен викупити банк, і лише після цього вона виходить з-під гіпотеки і може бути продана мені. Однак, банк вже виразив бажання викупити квартиру і продати її на аукціоні. Чи є це конфліктом інтересів, оскільки мій брат працює в цьому банку і надав мені консультацію? Чи можу я купити цю квартиру безпосередньо у банку, перейшовши аукціон? Чи порушую я при цьому законодавство України? Чи може банк відмовити мені у купівлі квартири, враховуючи родинні зв'язки з їхнім працівником?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:53, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

За законодавством України, конфлікт інтересів може виникнути, якщо приватний інтерес особи впливає на об'єктивне виконання нею службових або професійних обов'язків. Згідно з Законом України "Про запобігання корупції", конфлікт інтересів стосується саме службових осіб, які мають владні повноваження (стаття 1). У вашому випадку, ваш брат, хоча і працює в банку, не є тією особою, яка приймає рішення щодо продажу квартири, якщо він не займає керівну посаду або не має безпосереднього впливу на процес викупу та продажу майна.

Щодо можливості купівлі квартири безпосередньо у банку, законодавство України передбачає, що реалізація заставного майна, яке знаходиться в банку, зазвичай проводиться через публічні торги (аукціон) згідно зі статтею 33 Закону України "Про іпотеку". Це дозволяє забезпечити прозорість і рівні умови для всіх потенційних покупців. Прямий продаж без аукціону можливий лише у випадках, коли це передбачено договором іпотеки або якщо аукціон не відбувся.

Відмова банку у продажу квартири може бути обґрунтована лише у випадку порушення процедури або наявності законних підстав, таких як недотримання умов аукціону. Родинні зв'язки самі по собі не є причиною для відмови, якщо дотримуються всі законодавчі вимоги і процедури.

Таким чином, якщо ви дотримуєтесь всіх формальностей і берете участь в аукціоні на рівних правах з іншими учасниками, ваше право на придбання квартири не може бути обмежено, і це не буде порушенням законодавства України.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы