Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спірне право власності на квартиру

1
17:57, 20.09.2024
Спірне право власності на квартиру
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, вже багато років проживаю у квартирі, яка знаходиться на території житлового комплексу, будівництво якого було завершено ще в радянські часи. Однак, нещодавно я отримав повідомлення від особи, яка стверджує, що є законним власником цієї квартири. Він пред'явив документи, які, за його словами, підтверджують його право власності на квартиру, але я не впевнений у їх автентичності. З моєї сторони, я також є законним власником цієї квартири і маю відповідні документи. Все це ще більше заплутує ситуацію тим, що декілька років тому я провів капітальний ремонт квартири та вніс певні зміни до її планування, але, виявляється, ці зміни не були офіційно зареєстровані. Отже, я не знаю, як це може вплинути на мої права власності. Я хочу зрозуміти, як я маю діяти в цій ситуації? Чи може ця особа дійсно мати право власності на квартиру? Які мої права та обов'язки в цій ситуації? Що як я не зареєстрував зміни в плануванні квартири? Чи може це вплинути на мої права власності? І як я можу захистити свої права в цій складній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:26, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації важливо вжити кілька кроків для захисту своїх прав та з'ясування обставин. По-перше, для встановлення законності права власності на квартиру вам слід звернутися до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Згідно з Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (стаття 3), саме цей реєстр містить офіційну інформацію про права власності на нерухомість. Ви можете замовити витяг з реєстру, щоб перевірити, чи є ви єдиним зареєстрованим власником.

Якщо з'ясується, що інша особа також зареєстрована як власник, слід вивчити документи, які він представив, і перевірити їхню автентичність. За потреби звертайтеся до адвоката, який допоможе провести правову експертизу документів і визначити їхню відповідність законодавству.

Щодо незареєстрованих змін у плануванні квартири, це питання регулюється статтею 100 Цивільного кодексу України, яка передбачає необхідність отримання дозволу на проведення реконструкції. Незареєстровані зміни можуть створити складнощі, але не впливають безпосередньо на право власності. Вам слід звернутися до місцевого органу з питань архітектури для легалізації змін у плануванні.

Для захисту своїх прав ви можете подати позов до суду про визнання права власності або про скасування реєстрації права власності іншої особи, якщо вона була здійснена на підставі підроблених документів. Важливо зібрати всі докази, які підтверджують вашу правоту, зокрема документи на право власності, квитанції на оплату комунальних послуг, податкові документи тощо.

Рекомендується також звернутися до адвоката для отримання професійної правової допомоги, щоб захистити свої інтереси в судовому порядку та правильно оформити всі необхідні документи.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы